Sochaczewska mapa zagrożeń

/ 2 komentarzy

Dziś w programie ZIP gościmy rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie Agnieszkę Dzik oraz naczelnika Wydziału Prewencji Grzegorza Radzikowskiego. Rozmawiamy o innowacyjnych nowościach na polu współpracy polskiej policji ze społeczeństwem.


W pierwszej kolejności o  Krajowej Mapie Zagrożeń w lokalnym wymiarze, czyli o tym, czy sochaczewianie korzystają z tej formy zgłoszeń miejsc, które uważają za niebezpieczne i w przypadku których chcieliby większego dozoru policyjnego. Okazuje się, że w powiecie sochaczewskim na wspomnianej mapie, dostępnej w internecie, mieszkańcy wskazali już ponad sto miejsc, które z różnych powodów uważają za zagrażające bezpieczeństwu.

Nowością jest też aplikacja Moja Komenda, do zainstalowania której nasi goście gorąco zachęcają wszystkich. Aplikacja w sposób łatwy i przejrzysty umożliwia kontakt z najbliższym posterunkiem policji, niezależnie od tego, gdzie przebywamy. Wzbogacona jest też o nawigator i informację o dzielnicowym, opiekującym się danym terenem.


KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

 

5min     4684x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  4
  Oceń
  (4 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  boszoboszo
  0
  Może na przyszłość da radę zrobić coś z jakością głosu. Mówiących ledwo słychać a dżingiel rozpoczynający film wali głośnością po czaszce... (2016-10-20 15:33)
  Obywatel85Obywatel85
  0
  Mapa zagrożeń :-) uważajcie żeby mieszkańcy nie zrobili wam mapy waszych stałych przesiadywań,poza którymi was praktycznie nie widać !!!!!!
  Już nie wspomnę aby radiowóz pokazał się miedzy blokami a co dopiero patrol pieszy hehe (2016-10-20 22:17)

  skomentuj ten artykuł