Sprawa aresztowanego lekarza na sesji powiatowej

/ 8 komentarzy

Sprawę aresztowania znanego sochaczewskiego lekarza, a przede wszystkim konsekwencji tego faktu dla blisko 500 kierowców, którym starostwo powiatowe zezwoliło na kurs i wydało jazdy na podstawie zaświadczeń lekarskich wystawionych przez nieuprawnionego do tego Sławomira W. omawiano na sesji powiatowej 31 stycznia br. roku. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tej dyskusji. 
Więcej naszych artykułów na ten temat

Sprawa Sławomira W. - prokuratura apeluje do kierowców!

Czy przez Sławomira W. stracą prawo jazdy?

 

10min     6541x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

robroyrobroy
0
co ta prawniczka ćpa?ja też chcę--WYSOKA RADO!!! a co do reszty to bleblanie i zwalanie niekompetencji na innych-rada lekarska,marszałki jakieś,wojewodowie a to przecież wina Tuska
(2014-02-07 16:48)
użytkownik17782użytkownik17782
0
To powinno wyjść za granice miasta bo to jest skandal na całą Polskę !!!
Lekarz który przecież w ogóle się nie krył , wszyscy wiedzieli o nim , w centrum miasta sobie działał legelnie , i czemu dopiero po dwóch latach do tego doszło , a do tej pory ?????
I teraz ludzie mają cierpieć , co kupę kasy włożyli w badania lekarskie , kupę kasy w prawo jazdy , kupę nerw , stresu , nie którzy ciężko pracowali na to żeby zdobyć te uprawnienia , spłacali nawet ciężko raty ,  żeby w końcu zdobyć te wymarzone prawo jazdy .  I teraz ma się im to odebrać ??  
I to wszystko przez przymykanie oka przez DWA LATA !!!  przez władze !!!  Przecież ten lekarz sie nie chował , nie ukrywał , tylko sobie co dzień pracował w CENTRUM miasta i wszyscy wiedzieli że wydaje on takie orzeczenia . 

Teraz nawet jesli każą porobić nowe badania u innego lekarza to czeka każdego znów wydatek 200zł , czemu nie winni ludzie mają jak zwykle znów na tym cierpieć .
Nie mówię już o zabraniu tym ludziom prawa jazdy bo to byłby szok !!!
(2014-02-07 17:53)
dmdm
0
Po pierwsze To nikt nie ma obowiązku wiedzieć o tym zajściu.Po drugie nie ma obowiązku zwracać Prawa Jazdy-i to rozwiązanie byłoby najlepsze.Wyobraźcie sobie że 500 osób skazują !!!?Sprawa nie jest jednostkowa-Po trzecie nieźle by się uśmiali w Strasburgu,oj ciężko byłoby w to uwierzyć...Mało tego to właśnie te 500 osób powinno wytoczyć proces Instytucją odpowiedzialnym za nadzór.Głupota,głupstwa i Pół głupstwo Panuje wszem i wobec.Brawo Sochaczew!!! (2014-02-08 17:57)
użytkownik20059użytkownik20059
0

szkoda, że videorelacji nie ma z sesji w sprawieDPS. Mielibyście największą oblądalność. kazdy mógłby się polansować, albo obnażyć. W kilku przypadkach raczej pewna kompromitacja, dlatego sorry ale taką mamy demokrację, video nie będzie.

(2014-02-09 18:19)
TheAnonymousTheAnonymous
0
Czy nie wystarczyło by donieść nowych badań ?
Co w sytuacji gdy tylko jedna kategoria była wydana na badania pana W. ?
Reszta kategorii też zostanie zabrana ze względu na dokument na którym się znajdują ?
Jak zwykle nie odpowiedzą Ci co zawinili czyli zajebiści sochaczewscy urzędnicy tylko prosty szary człowiek który jest jak pionek w tej grze którego można bez problemu strącić i nic nie będzie mógł z tym zrobić.
(2014-02-09 20:23)
TrojaTroja
0
TheAnonymous, a co ma urzędnik wspólnego z lekarzem? To lekarz robił badanie i teraz jest w areszcie.Nie myl pojęć. (2014-02-09 20:45)
TheAnonymousTheAnonymous
0
TROJA : pragnę przypomnieć że lekarz cały czas widniał w rejestrze... więc jest to ewidentne niedopatrzenie i niedopilnowanie przez urzędników. Sąd wydał wyrok i sprawa powinna zostać załatwiona do końca a tak się nie stało. Po za tym powinna być kontrola czy dany lekarz nie wykonuje dalej usług..... jak można było nie zauważyć przez 2 lata lekarza który "legalnie" przyjmuje w CENTRUM miasta ?
(2014-02-09 21:49)
robroyrobroy
0
kopiuję swój komentarz i zamieszczam po raz trzeci
-jeżeli któryś z poszkodowanych kierowców zaliczył zderzenie,wypadek
to ubezpieczyciel natychmiast zażąda zwrotu wypłaconego ubezpieczenia z
OC,AC,NW,KR i HGW jeszcze jakiego , oskarżając ubezpieczonego - przy
okazji-o wyłudzenie

(2014-02-12 18:46)

skomentuj ten artykuł