Studniówka 2020 Sochaczew - Zespół Szkół im. Iwaszkiewicza [video]

1 lutego 2020 odbyła się ostania już studniówka szkół z terenu miasta Sochaczew. Tym razem bawili się uczniowie Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza. Mimo, iż przed maturzystami tak ważne wydarzenie, wieczór był pełen dobrego nastroju i uśmiechów. 


Studniówka Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza zakończyła uroczyste polonezy, które gościły przez cały początek roku w sali balowej. Uczniowie dziękowali rodzicom za trud włożony w wychowanie i wsparcie, a także organizację tak wyjątkowego dla nich wydarzenia. Nie zabrakło słów podziękowania dla nauczycieli, kadry pracującej w szkole oraz niezwykłego oparcie jakie otrzymywali od pani dyrektor Hanny Boneckiej, która także zabrała głos. 


W ciepłych słowach dodała otuchy przyszłym maturzystom przed najważniejszym egzaminem jaki już w maju ich czeka. Przyszłość może być bardzo różna, ale czas spędzony we wspólnym gronie, zarówno przez lata nauki w szkole jak i podczas jedynego w życiu balu maturalnego jest tym co, w pamięci pozostanie najbardziej żywe. 


Zapraszamy na krótką relację video z uroczystego poloneza. A już w kolejnym artykule będą mogli się Państwo zapoznać z obszerną fotogalerią ze studniówki Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza. 

    

 

0min     1237x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł