Szkoła Podstawowa nr 6 – poznaj możliwości jakie odkrywa przed uczniami [video]

/ 1 komentarzy

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się już w środę 11 marca o godzinie 17.00. Na każdego uczestnika będzie czekała moc ciekawych propozycji. 


Dyrektor szkoły Jadwiga Sikorska zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z placówką. Trwa nabór do miejskich szkół, zatem warto poznać możliwości jakie otwiera szkoła dla swoich uczniów. Kandydatury można zgłaszać do 31 marca. 


Zapisu do szkoły oraz oddziału przedszkolnego działającego przy „szóstce” można dokonać poprzez formularz on-line poprzez stronę  www.sochaczew.podstawowe.vnabor.pl oraz www.sochaczew.przedszkola.vnabor.pl. Swoją kandydaturę można również złożyć poprzez formularz papierowy, który składamy bezpośrednio w szkole. 


Do klas I szkół podstawowych przyjmowane są dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2013) oraz dzieci 6-letnie (urodzone w roku 2014). W przypadku sześciolatków wymaga się, by dziecko odbyło wcześniej roczne przygotowanie przedszkolne, lub rodzice przedstawili opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

 

0min     1119x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  robbo2krobbo2k
  0
  Świetmy pomysł :) timing idealny. (2020-03-10 16:43)

  skomentuj ten artykuł