Zaloguj się do konta

Szkoła Podstawowa nr 6 – poznaj możliwości jakie odkrywa przed uczniami [video]

Redakcja
2020-03-10
Edukacja

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się już w środę 11 marca o godzinie 17.00. Na każdego uczestnika będzie czekała moc ciekawych propozycji. 


Dyrektor szkoły Jadwiga Sikorska zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z placówką. Trwa nabór do miejskich szkół, zatem warto poznać możliwości jakie otwiera szkoła dla swoich uczniów. Kandydatury można zgłaszać do 31 marca. 


Zapisu do szkoły oraz oddziału przedszkolnego działającego przy „szóstce” można dokonać poprzez formularz on-line poprzez stronę  www.sochaczew.podstawowe.vnabor.pl oraz www.sochaczew.przedszkola.vnabor.pl. Swoją kandydaturę można również złożyć poprzez formularz papierowy, który składamy bezpośrednio w szkole. 


Do klas I szkół podstawowych przyjmowane są dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2013) oraz dzieci 6-letnie (urodzone w roku 2014). W przypadku sześciolatków wymaga się, by dziecko odbyło wcześniej roczne przygotowanie przedszkolne, lub rodzice przedstawili opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Informacje dodatkowe

  • Data: 2020-03-11

Opinie (1)

robbo2k

Świetmy pomysł :) timing idealny. [2020-03-10 16:43]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc