Zagroda w Zakrzewie - program 3setki

Zagroda w Zakrzewie - miejsce, gdzie oprócz miłości do zwierząt można odnaleźć spokój oraz pomysły na fantastyczne spędzenie czasu. 


Właścicielki mają dla sochaczewian pomysł na wykorzystanie choinek, które najczęściej lądują przy domowych śmietnikach. W pierwszych dniach nowego roku będą prowadzone zbiórki żywych, zielonych drzewek, które mogą stać się przysmakiem dla zwierząt mieszkających w Zagrodzie w Zakrzewie. Należy pamiętać, iż drzewka powinny być zielone. Mogą być cięte oraz w doniczkach. Te, które posiadają korzenie mają szansę na ponowne życie na wolności. Jeśli drzewka będą miały korzenie, właścicielki Zagrody w Zakrzewie zapraszają na ich posadzenie w ich zagajniku ( termin do ustalenia z "Zagrodą") . Gdyby nie wszyscy mieli czas oraz okazje na odwiedziny w Zagrodzie osobiście, swoje drzewka mogą zostawiać od 7 do 9 stycznia przy salonie Ederm na al. 600-lecia 22 w Sochaczewie. Miejsce, gdzie będzie można zostawić drzewko znajduje się dokładnie pomiędzy salonem Ederm a sklepem "Rzeźnik" w sąsiedztwie targowiska miejskiego a "Jordankiem". 


Gdyby pojawiły się zapytania kierujemy je do Zagrody w Zakrzewie, a kontakt odnajdziemy na stronie FB pod hasłem Zagroda w Zakrzewie. 


Zagroda znajduje się w Nowej Suchej, zatem atrakcja osobistego dostarczenia choinki z pewnością kusi, gdyby jednak brak takiej możliwości zapraszamy do oddania swojej choinki na przekąskę dla mieszkańców Zagrody w Zakrzewie w miejscu wyznaczonym w centrum miasta.  

 

5min     3679x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł