Zakaz handlu w niedzielę - Wideo sonda

/ 3 komentarzy

Podczas piątkowych zakupów przedświątecznych postanowiliśmy zapytać mieszkańców naszego miasta co sądzą o nowym zakazie handlu w niedzielę.Czy więcej jest wśród nas zwolenników zakazu odwołujących się często do argumentu o potrzebie odpoczynku osób pracujących w handlu, wolnej niedzieli dla wszystkich, chwili wolnej od pracy z korzyścią dla życia rodzinnego? Czy może więcej przeciwników, którzy czują, że ktoś ogranicza ich wolność, mówią o stratach wpływów z handlu, pytają czemu tylko markety? dlaczego nie stacje benzynowe, sklepy alkoholowe czy restauracje? Zapewne ilu zapytanych tyle punktów widzenia.


Mamy już za sobą pierwsze niedziele bez handlu. Czy nerwowo przeglądaliście gazetki marketowe z utęsknieniem czekając na poniedziałek, czy może w ogóle nie odczuliście zakazu? Zapraszamy do oglądania i dyskusji poniżej.

 

3min     2990x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robroyrobroy
0
nie sam fakt zamknięcia sklepów moze denerwować,chcę to idę,nie chcę to nie idę,denerwujące jest to że ktoś za mnie decyduje kiedy mogę zrobić zakupy,łatwo jest nakładać kaganiec innym kiedy samemu się nie pracuje w biznesie ,tylko kilka razy w miesiącu siada się w ławach poselskich i za niezłe pieniadze, przywileje,immunitety -naciska się przycisk do głosowania a potem po nagrody! (2018-04-04 05:08)
robroyrobroy
-1
. (2018-04-04 05:11)
robroyrobroy
0

skomentuj ten artykuł