ZIP Kotlet 2017: będziemy tańczyć i jeść schabowe

Teresiński Ośrodek Kultury wraz z partnerami, chcąc wskrzesić wymarłe tradycje, zaprasza na I Przegląd Zespołów Grających do Tańca KOTLET 2017. Ta wyjątkowa impreza, prawdziwa potańcówka na dechach, a przy okazji konkurs lokalnych zespołów z nagrodą 2000 zł dla najlepszego, oczywiście przy kotlecie, tak mielonym, jak schabowym, odbędzie się 15 sierpnia br. na placu rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Teresinie. Do udziału w zabawie zaprasza nasz gość Jakub Kamiński.

 

Dziś w programie ZIP rozmawiamy z Jakubem Kamińskim, który w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na niecodzienną imprezę, która już niebawem odbędzie się w Teresinie.

To będzie pierwszy Przegląd Zespołów Grających do Tańca KOTLET 2017. Teresiński Ośrodek Kultury wraz z partnerami chce wznowić tradycję potańcówek, organizowanych przez lata przy okazji Święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy lokalnych remizach strażackich. Impreza będzie mieć formę konkursu. Publiczność nagrodzi najlepszy zespół taneczny, który weźmie udział w przeglądzie. Jednocześnie organizatorzy serdecznie zapraszają kapele do uczestnictwa w Kotlecie. Najlepszy otrzyma w nagrodę 2000 złotych. Zaproszenie kierowane jest też do wszystkich rodzin, chcących 15 sierpnia pobawić się w rytm tanecznej muzyki. Na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji, w tym tradycyjne polskie kotlety schabowe i mielone.

 

Nasz gość Jakub Kamiński, „dyżurujący” pod numerem telefonu 505-081-539, odpowie na wszelkie pytania zainteresowanych przeglądem.

 

Zatem, jeszcze raz zapraszamy: 15 sierpnia 2017 r., Teresin, plac rekreacyjny przy al. XX-lecia 5a., od godz. 17.00

 

Więcej na temat imprezy piszemy TUTAJ.

 

5min     1786x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł