ZIP: Rafał Karbowiak zaprasza na Pasjonat 2017

Dziś w programie ZIP gościmy Rafała Karbowiaka, właściciela Szkoły Tańca Pasjonat, który serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza klas HGF w Tańcu Towarzyskim oraz na XI Ogólnopolski Turniej Tańca Pasjonat 2017. Zapowiada się wspaniałe widowisko.

 

17 – 18 czerwca będzie weekendem pod znakiem tańca. Wspólnie z Rafałem Karbowiakiem serdecznie zapraszamy na II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza klas HGF w Tańcu Towarzyskim (17 czerwca od godz. 10.00) oraz na XI Ogólnopolski Turniej Tańca Pasjonat 2017 (18 czerwca od godz. 10.00). Zapowiada się wspaniałe widowisko. Zobaczymy pary w wieku od nawet 10 lat po seniorów, którzy po raz pierwszy zagoszczą na parkiecie. Taneczna rywalizacja potrwa od rana do późnych godzin wieczornych. Imprezę poprowadzą profesjonalni konferansjerzy.

Zapraszamy do Zespołu Szkół w Kątach przy ul. Płockiej (bilety w cenie: II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza klas HGF w Tańcu Towarzyski – 20 zł, XI Ogólnopolski Turniej Tańca Pasjonat 2017 – 30 zł).

 

5min     2782x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł