ZIP: Sochaczewski Test Coopera 2017 - Emanuel Zimny zachęca

Z ogromną przyjemnością gościmy dziś w ZIP-ie Emanuela Zimnego, znakomitego sochaczewskiego maratończyka, który dokładnie wie, o czym mówi, zachęcając mieszkańców miasta i całego powiatu do udziału w Sochaczewskim Charytatywnym Teście Coopera. To krótki bieg dla wszystkich, niezależnie od wieku czy kondycji. To wspaniała impreza integrująca całe rodziny kochające zdrowie i życie nastawione na niesienie pomocy innym.


1 kwietnia 2017 spotykamy się od rana na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Chodakowie przy ul. Chopina 101, żeby pobiegać, pobawić się, przeżyć coś razem i pomóc innym. W tym roku uczestnicy Sochaczewskiego Testu Coopera pomagają Zespołowi Szkół Specjalnych w Erminowie, fantastycznej placówce, która rehabilituje i rozwija dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, która wspiera, wzmacnia ich rodziców. Dobre zaplecze, nowoczesne wyposażenie, na pewno pomogą pedagogom w edukacji swoich podopiecznych.


Zapisy na główny bieg - Test Coopera - trwają do 28 marca br. Swój udział w imprezie można też zgłosić w dniu jej trwania, ale musimy się wówczas liczyć z tym, że pucharu Testu Coopera nie będzie. Mamy nadzieję jednak, że większość tak właśnie do tego podejdzie. Możemy się zapisać na bieg, ale możemy też wziąć udział w licznych biegach pobocznych, np. niech nasi milusińscy pobiegną w Biegu Skrzatów. 


Ale możemy też po prostu przybyć do Chodakowa, by pokibicować, popatrzeć na coś naprawdę fajnego i pozytywnego, a wreszcie, wesprzeć szkołę w Erminowie. Wpisowe dla pełnoletnich uczestników biegów wynosi 15 zł (bo dla dzieci jest za darmo), pieniądze te w całości przekazane będą na pomoc w zapewnieniu edukacji na najwyższym poziomie niepełnosprawnym podopiecznym erminowskiej szkoły. Ale można też przyjść, nie biegać, pobyć, wrzucić 15 zł do puszki i otrzymać w zamian pamiątkowy medal Sochaczewskiego Testu Coopera 2017.


Więcej na temat wydarzenia TUTAJ i TUTAJ. Emanuel Zimny, a my z nim, zachęcamy do udziału w imprezie.


 

5min     1008x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł