Zaloguj się do konta

ZIP: Wielki zjazd absolwentów Osiemdziesiątki

Redakcja
2017-05-18
Spotkania, jubileusze

W tym roku dobrze znana sochaczewianom Osiemdziesiątka obchodzi 90 urodziny. Z tej okazji w sobotę 3 czerwca odbędzie się wielki zjazd absolwentów szkoły zwieńczony balem do białego rana. Zaproszeni są wszyscy absolwenci (do 2007 roku), emerytowani nauczyciele, byli pracownicy administracji i obsługi oraz wszyscy przyjaciele placówki.

 

Joanna Szymańska i Julian Tasiecki z całego serca zachęcają wszystkich, którzy uczyli się w Osiemdziesiątce, do spotkania 3 czerwca. Sami są dobrze znającymi się absolwentami szkoły, i to ich przyjaźń, wspólne wspomnienia i chęć spotkania z kolegami z klas sprzed lat, skłoniła ich do uczczenia dziewięćdziesiątych urodzin szkoły wielkim zjazdem absolwentów. Założyli komitet organizacyjny, ustalili program, zamówili bal i teraz już tylko czekają na licznych gości.

- To unikalna okazja do porozmawiania o szkolnych latach, do przypomnienia sobie wszystkich kawałów, śmiesznych sytuacji, których przecież nie brakowało. Z doświadczenia wiem, że takie spotkania sprawiają dużą przyjemność i obfitują w ogromne wzruszenia. Gorąco zachęcam wszystkich uczestników zjazdu do zabrania ze sobą wszelkich pamiątek, zdjęć z czasów, gdy chodzili do Osiemdziesiątki – mówi Joanna Szymańska.

- Naprawdę warto skorzystać z tej okazji zobaczenia swoich szkolnych koleżanek, kolegów i nauczycieli. To dopiero drugi zjazd absolwentów Osiemdziesiątki, mimo że szkoła ma już 90 lat – dodaje Julian Tasiecki.

 

Jubileusz 90-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie

Zjazd Absolwentów „Osiemdziesiątki”

3 czerwca 2017 r.

Program:

10.00 – msza św. w kościele parafii św. Wawrzyńca

11.30 – rejestracja uczestników

12.00 – część oficjalna uroczystości w siedzibie szkoły

14.00 – poczęstunek dla zarejestrowanych uczestników

15.00 – spotkania z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z klas

20.00 – bal absolwentów w Domu Bankietowym Julia w Sochaczewie

 

Wszystkich, którzy jeszcze nie zapisali się na zjazd, informujemy, że nadal mogą, a wręcz powinni to zrobić w sekretariacie szkoły (tel. 46 862 23 26), a także na stronie internetowej www.80-sochaczew.pl lub przesyłając maila na adres sekretariat_ckp@wp.pl. Absolwenci proszeni są o podanie imienia i nazwiska, w przypadku pań nazwiska rodowego, roku ukończenia szkoły oraz kontaktu telefonicznego lub adresu e-mail.

Wpisowe na spotkanie absolwentów 30 zł (z dopiskiem „wpisowe”), wpisowe na bal absolwentów 165 zł (z dopiskiem „bal”) należy przelać na specjalnie w tym celu utworzone konto 06 9283 0006 0000 0969 3000 0010 (w przypadku wpłaty wpisowego należy podać takie same dane, jak przy rejestracji).

Zapraszamy!

 

 

Opinie (1)

Jazlowiak

Pozdrawiam wszystkich - harcerz z 13 Drużyny Liścia Dębowego, która miała szczęście działać w tej szkole i przygarniała takich jak ja licealistów:-) [2017-05-19 17:39]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Partie polityczne1

Andrzej Duda ułaskawił pedofila

Sprawy urzędowo-administracyjne

Koronawirus w Sochaczewie - COVID-19 w powiecie nie odpuszcza

Sprawy urzędowo-administracyjneDziś

Znamy wyniki testów na koronawirusa zakonników z Niepokalanowa

Sprawy urzędowo-administracyjne3

Lokale wyborcze - pierwszeństwo dla seniorów i ciężarnych

Sprawy urzędowo-administracyjne2

Rośnie bezrobocie w powiecie sochaczewskim

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc