Zostaw swój 1% w powiecie sochaczewskim! ZaDziałaj Lokalnie z POPPSem!

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć

Pozostał jeszcze tylko miesiąc na rozliczenie PIT. Zachęcamy do pozostawienia 1% w powiecie sochaczewskim. Pozwólmy, aby 1% podatku wrócił do Sochaczewa i okolic i zmienił na lepsze nasze otoczenie. Dzięki działaniom podejmowanym przez POPPS i organizacje członkowskiego każdego roku realizowane są działania z zakresu kultury, ekologii, sportu itp. Każda złotówka jest ważna. Przekaż 1% swojego podatku (KRS 0000487697) na rzecz aktywnych mieszkańców, którzy chcą zmieniać otaczającą nas rzeczywistość.

 

0min     2234x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

kacperskyykacperskyy
+1
jak śmiecie prosić wogole o 1% na to co panstwo jak psu budę ma robić??? Państwo zapierd%% mi co miesiąc ponad 40% moich zarobków do tego przy każdym tankowaniu kolejne 60% z ceny paliwa, VAT i inne a wy jeszcze chcecie wyłudzić kolejne procenty??? (2018-04-05 11:19)
MaciekMaciek
0
kacperskyy jak nie wpiszesz nic w tą rubrykę to dopiero Ci zapierd%% państwo :) Ciesz się, że są tacy społecznicy jak ludzie z POPPSu bo wiele się dzięki tym stowarzyszeniom dzieje w naszym powiecie. (2018-04-05 13:17)
kacperskyykacperskyy
+1
co roku wpisuje i pomagam konkretnym osobom.... ale jak widze ze prosi sie o % na cos za co odpowiada panstwo i w tym celu pobiera ode mnie podatki to mnie ch.. trafia na miejscu. na zmiane otaczajacej nas rzeczywistosci pobierane sa podatki a nawet jest SBO. a proszenie jeszcze o 1% i tym samym potencjalne zabieranie darczyńców z miejsc gdzie ten 1% na prawde sie przyda to totalna kpina.wejdzcie sobie na ich strone i niech ktos mi powie co oragnizacja zdziałała do tej pory, tam nawet jasno to nie jest okreslone :) np zakladka projekty 3, słownie trzy i o łudząco podobnych nazwach:„Rozwój Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego i wzmocnienie potencjału jego organizacji członkowskich”„Wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych powiatu sochaczewskiego”. Termin realizacji: maj-grudzień 2016 r.„Wzmocnienie potencjału Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego i jego organizacji członkowskich”. Termin realizacji: lipiec – grudzień 2014 r.WTF????dobra wchodze w sprawozdanie merytoryczne za rok 2016.... co widze?

pomoc prawna dla organizacji spolecznych, spotkanie integracyjne stowarzyszenia :) , wydawanie kwartalnika aktyw, wzmocnienie wizerunku org pozarządowych, wsparcie organizacji członkowskich... gdzie cos tu jest dla mieszkancow jak w tytule? zmiana otaczajacej nas kultury, ekologii, sportu itp - ile boisk wybudowaliscie? ile kin? ile placów zabaw? scieżek rowerowych, siłowni dla mieszkancow? a teraz dotacje jakie otrzymujecie:

dzialaj lokalnie - 5000

przychod z dzialalnosci statutowej 45 000

w tym dotacja - 30 000

urzad marszałkowski 26 000

skladki... 280 PLN uuuu, ostro rocznie 280 zeta... moze tu poszukajcie mozliwosci jak wam brakuje :)

  (2018-04-05 14:28)

skomentuj ten artykuł