Zuchwała kradzież pod okiem kamery w Sochaczewie

/ 2 komentarzy

Podobno "szczęściu trzeba pomóc" - mówi stare przysłowie. Nasz bohater chyba zbyt dosłownie zrozumiał tą zasadę. Postanowił bowiem ukraść kupony totolotka w jednym z sochaczewskich sklepów z dewocjonaliami.Nie przejął się wzrokiem kilkudziesięciu świętych spoglądających na niego ze ściany z naprzeciwka, bowiem "losował" kupony kilka razy - pod nieobecność Pani ekspedientki. Na szczęście oprócz świętych spoglądała również kamera. Publikujemy film z tego zdarzenia na prośbę naszej czytelniczki. Niestety zgodnie z polskim prawem nie możemy prezentować twarzy osobnika(który jak widać na załączonym filmiku ewidentnie dopuścił się kradzieży) bez zgody policji, liczymy zatem na spostrzegawczość naszych czytelników. Osobnik ubrany jest w ciemną zimową kurtkę, jeansy oraz jasne buty. Na głowie posiada dość specyficzną jasną czapkę z cienkiego materiału, nosi też małą torbę na ramię. Jeżeli ktoś z Państwa go rozpozna, prosimy o kontakt z redakcją poprzez wiadomość na portalu, telefon bądź przez nasz profil na Facebooku.

 

0min     3086x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

OSheeOShee
+1
Teraz trzeba się modlić (do tych wszystkich świętych, którzy go obserwowali), żeby coś wygrał z tych zdrapek i zgłosił się do tego samego sklepu po wygraną :-) (2018-03-27 19:55)
MaciekMaciek
+1
a tak na marginesie jak zawinął kupon który wygra powiedzmy milion zł, odbierze nagrodę i go złapią to odpowiada za kradzież kuponu wartości 1zł czy wartości 1mln? :) (2018-03-27 21:21)

skomentuj ten artykuł