1 % Dla LIGI BADMINTONA1% na rzecz Stowarzyszenia

     Działamy sprawnie – Tworzymy lepiej

    „Przez sport w przyszłość

 Drodzy przyjaciele

W imieniu Stowarzyszenia Działamy sprawnie – Tworzymy lepiej „Przez sport w przyszłość” zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wzięcie udziału w „akcji 1%” dla organizacji pożytku publicznego na rzecz naszego stowarzyszenia.

Prosimy Was abyście do tej szlachetnej akcji zachęcili swoich krewnych, przyjaciół i znajomych. Nasze stowarzyszenie jako główny cel stawia sobie poprawienie infrastruktury sportowej w Sochaczewie. Działamy jako aktywiści społeczni, a szczególną uwagę skupiamy przede wszystkim na zachęceniu dzieci i młodzieży do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. 8 marca ruszyła I edycja INDYWIDUALNEJ LIGI BADMINTONA POWIATU SOCHACZEWSKIEGO, której jesteśmy współorganizatorami. Dzięki Wam będziemy mogli zrobić jeszcze więcej na rzecz lokalnej społeczności i dzieci w naszym mieście.

 

Procedura przekazania 1 procenta na rzecz Stowarzyszenia Działamy sprawnie – Tworzymy lepiej „Przez sport w przyszłość”:

Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku wypełniamy rubryki

I i J – Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”

Poniżej przedstawiamy wzór wypełnienia rubryk I i J – „Wniosek o przekazanie 1% w zeznaniu podatkowym PIT 37: W formularzu PIT w polu 131 "Numer KRS" należy wpisać: 0000270261, natomiast w  polu 133 "Cel szczegółowy 1%" należy koniecznie wpisać: Przez sport w przyszłość 3876 . Podatnik nie ponosi żadnych kosztów przekazania kwoty 1 procenta na rzecz Stowarzyszenia Działamy sprawnie – Tworzymy lepiej „Przez sport w przyszłość”

Zachęcamy również ze skorzystania z programu on-line, który pomoże wypełnić Wam pit-37 https://www.eopp.pl/pit/432

Z góry dziękujemy za poparcie naszego działalności

Ze sportowymi pozdrowieniami – Zarząd Stowarzyszenia 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy