1 września PKP zapowiada korektę rozkładu jazdy

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: 1 września PKP zapowiada korektę rozkładu jazdy Komunikacja publiczna sochaczew

Od 1 września pasażerowie kolei muszą liczyć ze zmianą rozkładu jazdy pociągów. Powodem zmian są prace modernizacyjne jakie prowadzi PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na większości linii. 


Do zmian dla mieszkańców naszego miasta przyczynia się przede wszystkim trwająca przebudowa stacji Łowicz Główny. Jaki informują Koleje Mazowieckie największe utrudnienia będą obowiązywały w dniach 28 września a 10 października. W tych dniach na trasie Sochaczew – Łowicz Główny, za wybrane pociągi, będzie kursować zastępcza komunikacja autobusowa.


Od 11 października Koleje Mazowieckie planują przywrócić ruch ruch dwutorowy na odcinku Bednary – Łowicz Główny, co oznacza powrót pociągów na tory oraz zakończenie kursów zastępczych kursów autobusowych. KM informuje również, iż wyjątkiem będzie pierwszy oraz ostatni pociąg w dobie. 


Pasażerowie rezygnujący z przejazdów KM, w związku ze zmianą rozkładu jazdy mogą dokonywać od 1 września 2019 zwrotu biletów okresowych imiennych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

NovJanNovJan
0
Czy władze kolei mazowieckich powiadomiły pana Sieczkowskiego o planowanych zmianach?

zeby pózniej nie było zaskoczenia i pretensji ze nie zdążyli rozkładu jazdy autobusów dostosować. (2019-08-28 20:12)
robbo2krobbo2k
0
Rozkład jazdy i tak jest fikcją ponieważ wszystkie linie do miasta przechodza przez Boryszew na ktorym jest wahadło i beda kolejne co spowoduje kosmiczne opoznienia. No ale jak sie wszystkie linie z miasta puszcza jedna trasa to nie dziwota. (2019-08-29 08:24)
robbo2krobbo2k
0
Przy okazji prace na Boryszewie daja jedyna w swoim rodzaju okazje do eksperymentu rozbicia linii do Energomontazu w osobny twor kursujacy co 10-15minut nie powiazany z liniami do miasta. (2019-08-29 08:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy