1% dla Sochaczewskiego Badmintona

Zdjęcia i foto: 1% dla Sochaczewskiego Badmintona  Badminton sochaczew

Drodzy Przyjaciele


W imieniu Stowarzyszenia „Przez sport w przyszłość” zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wzięcie udziału w „akcji 1%” dla organizacji pożytku publicznego na rzecz naszego stowarzyszenia.


Prosimy Was abyście do tej szlachetnej akcji zachęcili swoich krewnych, przyjaciół i znajomych. Nasze stowarzyszenie jako główny cel stawia sobie poprawienie infrastruktury sportowej w Powiecie Sochaczewskim. Działamy jako aktywiści społeczni, a szczególną uwagę skupiamy przede wszystkim na zachęceniu dzieci i młodzieży do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W kwietniu kończy się  już VI edycja INDYWIDUALNEJ LIGI BADMINTONA POWIATU SOCHACZEWSKIEGO, której jesteśmy współorganizatorami. Za na mi też II Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w Badmintona, w których wzięło udział 80 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Dzięki Wam będziemy mogli zrobić jeszcze więcej na rzecz lokalnej społeczności i dzieci w naszym mieście.

Procedura przekazania 1 procenta na rzecz Stowarzyszenia  „Przez sport w przyszłość”:

Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku wypełniamy rubryki

K – Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”

W zdjęciu przedstawiamy wzór wypełnienia rubryki K – „Wniosek o przekazanie 1% w zeznaniu podatkowym PIT 37

W formularzu PIT w rubryce "Numer KRS" należy wpisać: 0000270261, natomiast w  rubryce "Cel szczegółowy 1%" należy koniecznie wpisać: Przez sport w przyszłość 3876 Podatnik nie ponosi żadnych kosztów przekazania kwoty 1 procenta na rzecz Stowarzyszenia  „Przez sport w przyszłość”


Z góry dziękujemy za poparcie naszej działalności


Ze sportowymi pozdrowieniami – Zarząd Stowarzyszenia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy