10-lecie firmy Verona Products Professional

/ 4 zdjęć

Firma Verona Products Professional powstała 16 lipca 2003 r. Wiedza i doświadczenie założycieli pozwoliło zbudować i z sukcesem rozwijać jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku kosmetycznym.

 

Siedziba firmy mieści się w okolicach Sochaczewa, w samym sercu Mazowsza, które jednocześnie jest zagłębiem logistycznym kraju. Dzięki lokalizacji firmy możemy liczyć na wsparcie gminy Sochaczew, która jest wzorem rozwoju i innowacji. Głównym nurtem działalności jest produkcja i dystrybucja szerokiej gamy produktów kosmetycznych, zarówno w kraju jak i na świecie.

Firma posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, w którym powstają unikalne receptury, na bazie surowców od renomowanych dostawców polskich i zagranicznych. Produkcja mas odbywa się według standardów Unii Europejskiej, na co pozwala nieustannie unowocześniany park maszynowy. Inwestycje w modernizację techniczną usprawniają procesy oraz  podnoszą  jakość wyrobu. Nowoczesne linie produkcyjne obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników, pozwalają szybko i profesjonalnie realizować wciąż zwiększającą się ilość zamówień. Wszystkie procesy przebiegają zgodnie z obowiązującymi normami ISO, procedurami GMP oraz wymogami BHP. Profesjonalna obsługa klienta jest kluczem do sukcesu, wspomaga ją nowoczesne oprogramowanie klasy ERP zintegrowane z systemem zarządzania EMIGO.

Szeroki asortyment oferowany przez firmę Verona Products Professional zaspakaja potrzeby każdej grupy odbiorców. W ofercie znajdują się produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, stylizacji i koloryzacji włosów, kosmetyki do makijażu oraz produkty perfumeryjne. Zarówno jakość, jak i estetyka oferowanych produktów od lat zdobywa zaufanie i uznanie klientów. Kosmetyki swoim składem oraz dzięki zastosowaniu wysokiej klasy surowców i opakowań dorównują znanym markom zachodnim.

Intensywny rozwój spowodował, że obecnie Verona Products Professional jest jedną z największych firm w regionie, zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym wyspecjalizowaną kadrę menadżerską, której kształcenie i rozwój jest inwestycją przyczyniającą się do osiągnięcia sukcesu. Miarą tego sukcesu są liczne, przyznane firmie prestiżowe nagrody takie jak: Oskar Kosmetyków, Qultowy Kosmetyk, Przebój FMCG, Laur Konsumenta i inne.

Rozwój firmy możliwy był także dzięki przyznanym funduszom unijnym. Otrzymane wsparcie pozwoliło na budowę nowoczesnego biura oraz hal produkcyjnych a także na uczestnictwo w wielu spotkaniach branżowych w kraju i na świecie, co sprzyja szerokiej i dynamicznej ekspansji producenta na rynkach krajowych i zagranicznych.

 

Verona Products Professional

z pasji do największej jakości kosmetyków


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy