100 tys. zł dla sochaczewskiego szpitala od firmy BUDIMEX

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: 100 tys. zł dla sochaczewskiego szpitala od firmy BUDIMEX Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Kolejna fala pomocy dla Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Tym razem to firma BUDIMEX postanowiła wesprzeć naszą placówkę. 


Już w pierwszych dniach walki z koronawirusem wsparcia sochaczewskim lekarzom i pielęgniarkom udzielili mieszkańcy miasta, policja oraz lokalne firmy m.in. szyjąc maseczki ochronne. Następnie w pomoc włączyli się restauratorzy dostarczając medykom ciepłe posiłki. Powstały także liczne zbiórki mające na celu zakup specjalistycznego sprzętu do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. 


Dzięki ogromnemu zaangażowaniu posła na Sejm RP Macieja Małeckiego, wiceministra w Ministerstwie Aktywów Państwowych do sochaczewskiego szpitala trafia wsparcie tym razem od firmy BUDIMEX.  Jeden z liderów na rynku w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego przekazuje dla naszego szpitala 100.000 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na najpotrzebniejsze środki do walki z epidemią.

źródło Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

janekbjanekb
+1
Brawa dla firmy Budimex. A co do posła Małeckiego - warto odnotować, że razem z klubem PiS głosował on PRZECIW wprowadzeniu regulacji dotyczącej obowiązkowych testów raz w tygodniu dla każdego pracownika służby zdrowia stykającego się w szpitalach z potencjalnie chorymi.

Warto dodać, że Ministerstwo Zdrowia przekazało tydzień wcześniej ponad 900 sztuk testóœ na Nowogrodzką do siedzimy partii PiS. (2020-04-18 20:09)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy