1000 głosów w jeden dzień!

Wczoraj po południu ruszyło internetowe głosowanie na Sochaczewskiego Sportowca Roku (10 nominowanych) oraz Sochaczewskiego Trenera Roku (5 nominowanych). Przez kilka tygodni każdy użytkownik facebooka będzie mógł oddać głos na, jego zdaniem, najlepszego, najbardziej skutecznego, najbardziej utytułowanego i szanowanego w środowisku sportowca lub trenera. W kilka pierwszych godzin na nominowanych oddano już kilkaset głosów!

Głosować można pod adresem:

 

https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie

 

Nominowani do tytułu Sochaczewskiego Trenera Roku 2012

1. Jakub Seklecki - Rugby

2. Marcin Stencel - Rugby

3. Józef Szajewski - Piłka Nożna

4. Jerzy Szymański - Judo

5. Bogdan Wróbel - Rugby

 

Nominowani do tytułu Sochaczewskiego Sportowca Roku 2012

1. Emilia Banaszek - Rugby

2. Kamil Celeda - Piłka Nożna

3. Wiktor Dobrowolski - Rugby

4. Konrad Feliga - Judo

5. Fabian Filipiak - Lekkoatletyka

6. Zuzanna Gajda - Pływanie

7. Maciej Kuśmierkiewicz - Judo

8. Natalia Partyka - Tenis stołowy

9. Mateusz Pawłowski - Rugby

10. Bartosz Ponichtera - Judo

 

Przypomnijmy, że w październiku ub. roku sochaczewska Rada Miejska zmieniła uchwałę określającą zasady przyznawania dorocznych nagród wyróżniającym się sportowcom, a tych w Sochaczewie nie brakuje. Świetne wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej osiągają m.in. rugbiści, tenisiści stołowi i judocy, spektakularne sukcesy odnoszą pływacy. W uchwale pojawiła się także propozycja, by obok nagród finansowych, całe środowisko sportowe i kibice mogło w szczególny sposób uhonorować, raz w roku Sportowca Roku i Trenera Roku.

O tym, kto stanie do rywalizacji o tytuły, zdecydowała na ostatnim posiedzeniu Sochaczewska Rada Sportu. To ona spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów wybrała łącznie 15 nazwisk.

- Uznaliśmy, że najlepszym sposobem wskazania tych naj będzie głosowanie za pośrednictwem miejskiego fanpagea na facebooku. Każdy użytkownik konta może oddać tylko jeden głos. Nie trzeba wysyłać płatnych sms-ów, co też byłoby dla niektórych pewną barierą, a tak w głosowaniu może wziąć każdy i za darmo. Warto podkreślić, że  sportowcy to też specyficzne środowisko, ludzie w drodze, wyjeżdżający na treningi, zawody. Dzięki facebookowi oddadzą głos, choćby byli na drugim końcu Polski czy za granicą mówi Robert Małolepszy naczelnik Wydziału Promocji i Aktywizacji UM.

Pod koniec lutego odbędzie się Gala Mistrzów Sportu, i to w jej trakcie burmistrz wręczy tytuły Sochaczewski Sportowiec Roku i Sochaczewski Trener Roku. Osobiście wskaże też Sochaczewskiego Działacza Sportowego Roku.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy