1000 zł za „palenie gumy”

/ 7 komentarzy / 8 zdjęć

Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały w ostatni piątek ciekawe zdarzenie. Na plac przed dworcem PKP, zarezerwowany dla autobusów ZKM, wjechał z dużą prędkością samochód terenowy, kierowca wykonał kilka okrążeń (tzw. palenie gumy) i zatrzymał się kilkanaście metrów dalej ignorując znak zakazu zatrzymywania. Po kilku minutach od zdarzenia policja wręczyła młodemu kierowcy 1.000 zł mandatu. Nie dyskutował nad wysokością kary, gdy dowiedział się, że kamera nagrała jego idiotyczne wyczyny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

Daniel?M3Daniel?M3
0
Jezeli Miasto By Stworzyło Jakis Tor Albo Miejsce Kartingowe zapewne nie było by tego Driftu na Drogach tylko na torze i jeszcze miasto mogło by zyskac pieniadze ze wstepu na teren Toru!? (2008-11-04 14:23)
irgairga
0
Niezła wymówka. Skoro więc nie ma w Sochaczewie strzelnicy to idąc tym tokiem myślenia można wyjść na ulicę i strzelać do ludzi. Nawet, gdyby powstał taki tor, to znaleźliby się tacy, którzy powiedzą "Po co mamy płacić kasę za coś, co możemy robić za darmo na ulicach?!" (2008-11-04 17:22)
dobryczłowiekdobryczłowiek
0
No tak.... To lepiej nic nie robić tylko czesać kierowców. Zawsze łatwiej zainkasować tysiączka niż wydać ich 100 na budowę jakiegoś placu. Ten gość przynajmniej przytomnie zrobił co zrobił na jakimś placu i przy w miarę zachowanym bezpieczeństwie... Przecież można coś takiego zrobić np. na Staszica przy szkole... zdarzały się takie oszołomy.
Palenie gumy a prawo? Rozumiem zaparkowanie w niedozwolonym miejscu. rozumiem stwarzanie zagrożenia na drodze... ale nikt o zdrowych zmysłach nie spali gumy narażając innych a tym bardziej siebie... i samochodu za bagatela kilkadziesiąt tysiączków.
Więc panowie zasłaniamy tablicę, palimy gumę i spadamy z miejsca zdarzenia.... ale tak żeby się nikomu nic nie stało...
Pozdro dla drifterów.... (2008-11-04 19:15)
GąsiorGąsior
0
A ja pozdrawiam policjantów, którzy dobrze wykonali swoją robotę. Tak trzymać, Panie i Panowie! (2008-11-04 19:50)
WachWach
0
Kilka lat temu organizowane były różnego rodzaju zawody samochodowe, m.in. na lotnisku w Bielicach. Zapraszaliśmy "rajdowców" sochaczewskich, ale dużego zainteresowania nie było, podobnie jak kilka lat temu przy stadionie MKS Orkan i na polach czerwonkowskich. (2008-11-07 09:02)
GąsiorGąsior
0
Panie Andrzeju, przecież to nie ma żadnego znaczenia. Po co gość będzie jećdził na jakieś lotnisko, czy inne odludzie? Czy tam będzie go ktoś oglądał?
Policjant oczywiście wręczając mandat każdorazowo powinien rozważyć wysokość kary i rzeczywisty stopień, w jaki dane postępowanie narusza porządek społeczny, ale w tym przypadku reakcja była wzorcowa, ponieważ podobne postępowanie nie znajduje żadnego, podkreślam, żadnego uzasadnienia. Wzorcowa reakcja Policji. (2008-11-07 13:27)
dobryczłowiekdobryczłowiek
0
Ależ szumnie powiedziane "Różnego rodzaju zawody samochodowe" oraz "kilka lat temu organizowane"....
I szanowny pan Wach, pewnie i razem z całą świtą miasta na czele uważa że to wystarczy tak? Że na podstawie jednego zlotu na Bielicach i jednego wyścigu na Orkanie można wystosować wniosek że Sochaczewskim mieszkańcom nie potrzebne są takie tego typu imprezy na najbliższe 20 lat?
To informuję pana, panie Andrzeju że gdy by zagłębił się pan w notatki Policyjne z "nielegalnie" organizowanych zlotów palenia gumy na parkingu w Żelazowej Woli czy organizowanych wyścigów na terenie Żyrardowa, doszedł by pan do zaskakującego wniosku ilu jest w naszym mieście zapaleńców którzy nie potrafią zacząć normalnie dnia bez pozostawienia na asfalcie odpowiedniej warstwy opon....
Gdyby władze miasta wyszły naprzeciw takim zainteresowaniom, to wszystkim wyszło by to na dobre.... (2008-11-25 15:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy