11 partner Sochaczewskiej Karty Rodziny

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: 11 partner Sochaczewskiej Karty Rodziny Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

W lutym do programu Sochaczewska Karta Rodziny wspierającego rodziny wielodzietne, wychowujące co najmniej troje dzieci przystąpiły dwie nowe firmy (szkoła językowa i zakład fotograficzny), a kilka dni temu kolejna - sklep turystyczny i biuro podróży TREKOTRAVEL. To już 11 partner funkcjonującego od niespełna roku programu.

- TREKOTRAVEL to sklep turystyczny i biuro podróży. Jego właściciel zaproponował dla wszystkich posiadaczy Sochaczewskiej Karty Rodziny 15% zniżki przy zakupie odzieży, obuwia i sprzętu turystycznego. Firma mieści się w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 24. Z jej pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej www.trekotravel.com zachęca Joanna Kamińska naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia nadzorującego Kartę Rodziny.

Przypomnijmy, że w gronie firm oferujących zniżki dla rodzin wielodzietnych są m.in. dostawcy Internetu, fryzjerzy, szkoła językowa, kwiaciarnia, księgarnia, zakład fotograficzny, prywatne przedszkole i szkoła podstawowa. Można tam uzyskać np. 40-50% zniżki na Internet i darmową aktywację karty; 30% mniej zapłacić za kurs nauki języka angielskiego; 20% mniej za strzyżenie dziecka, 15% taniej można kupić podręczniki szkolne i przybory biurowe, 15% taniej wykonać zdjęcia do legitymacji szkolnej, paszportu, dowodu osobistego, a 10% mniej zapłacić za bukiet kwiatów czy aranżację bukietu.

- Szczerze zachęcam właścicieli aptek, by np. zaoferowali zniżki na leki, które nie są refundowane, właścicieli piekarni, sklepów spożywczych i wielu innych do przystąpienia do programu. To nic nie kosztuje, a w prosty sposób możemy wesprzeć rodziny wielodzietne, jednocześnie skutecznie zachęcić je do korzystania z usług naszej firmy. Urząd Miejski wydaje certyfikat przystąpienia do programu i bezpłatnie reklamuje te przedsiębiorstwa m.in. na portalu miejskim podkreśla J. Kamińska.  

Aż 50% zniżki posiadacze Karty uzyskają w prowadzonych przez miasto zakładach i jednostkach kultury, a z tak wysokiej ulgi mogą korzystać przy zakupie biletów miesięcznych Zakładu Komunikacji Miejskiej, przy zakupie karnetów i biletów jednorazowych na basen Orka, o połowę mniej płacą też za zajęcia organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury i bilety wstępu do Muzeum Ziemi Sochaczewskiej. Od lipca duże rodziny skorzystają też z 50% ulgi w opłatach za wywóz śmieci, jeśli zadeklarują segregowanie odpadków domowych.

Więcej informacji na temat Sochaczewskiej Karty Rodziny, systemu zniżek proponowanego przez miasto i prywatnych partnerów, na stronie www.Sochaczew.pl, w zakładce MIESZKANIEC i podzakładce POLITYKA SPOŁECZNA.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

Reage77Reage77
0

Pomysł i realizacja ok, ale może kino włączyło by się do akcji, bo jak to już ktoś zauważył wyjście z trójką dzieci na film to kosz ok 100 zł.

Ja korzystam i jest zadowolony. Jedna uwaga, znalezienie informacji na stronach UM mogło by być łatwiejsze.

(2013-03-26 09:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy