13 września: Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej

Zdjęcia i foto: 13 września: Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Piłka nożna sochaczew

Zapraszamy serdecznie na Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych i Ratowniczych o Puchar Burmistrza Sochaczewa.

Turniej rozegrany zostanie 13 września 2014 r. o godz. 9.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Chopina 101. 

Każdy ze startujących w turnieju zespołów wystawia swoją reprezentację drużynę lub 2, złożoną z zatrudnionych w niej pracowników.

Turniej Służb Mundurowych i Ratowniczych rozgrywany będzie według formuły 5+1, czyli pięciu zawodników w polu plus bramkarz. 

Do udziału w naszym turnieju zgłosiły się ostatecznie drużyny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Kromnowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Śladowie, drużyna Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, Franciszkanie z Niepokalanowa, klasa mundurowa z Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. 

Żałujemy że reprezentacja z 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej nie może wziąć udziału w zawodach, ale niestety służba nie drużba.  Może następnym razem się uda, tym razem  w halowym turnieju, który już planujemy. Liczymy, że drużyna WOPR i Komendy Policji w Sochaczewie również weźmie w nim udział. Już dziś serdecznie zapraszamy. 


Wspiera nas jak zawsze Burmistrz Sochaczewa, który funduje puchary dla 3 najlepszych drużyn oraz Wójt Gminy Sochaczew, który funduje nagrody dla najlepszych zawodników z każdej drużyny. 

Liczymy na dobrą, sportową rywalizację i udaną zabawę. 

Serdecznie zapraszamy !

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy