14 mandatów w jeden dzień na sochaczewskich drogach

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: 14 mandatów w jeden dzień na sochaczewskich drogach Komunikaty sochaczew

W związku z zakończeniem ferii zimowych na naszym terenie, na drogach powiatu sochaczewska policja zrealizowała w niedzielę 26 lutego akcję „Prędkość”. Chodziło o poprawę bezpieczeństwa przy spodziewanym zwiększonym natężeniu ruchu. Działania prowadziło w sumie 13 policjantów z sochaczewskiej drogówki oraz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Płocka.

 

Wynik akcji „Prędkość” realizowanej w niedzielę 26 lutego na drogach powiatu sochaczewskiego przez 13 funkcjonariuszy z KPP Sochaczew oraz SPPP z Płocka to: 18 przypadków przekroczenia prędkości przez kierowców, 14 wręczonych mandatów i 2 przypadki zatrzymania prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 kilometrów na godzinę. W sumie do kontroli policjanci zatrzymali 30 samochodów.


foto źródło policja.pl

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

kacperskyykacperskyy
+1
Dobra dobra, Panowie Policjanci powiedzcie lepiej w których miejscach weryfikowaliście tą prędkość. Zapewne nie przed szkołami w centrum miast czy choćby przejściach dla pieszych przy biedronce tylko na dłuuuuugich prostych gdzie przy drodze stoją 4 domy, ograniczenie do 50 bądź 40 i hulaj panie dusza... łupanie kierowcó na potęgę tak, że jestem zdziwiony ogromnie, że tylko 14 mandatów. Szacunek w takim razie, że tyle pouczeń było :) lub CB i yanosik też wam żniwa odebrały :) (2017-02-27 15:33)
PedrosPedros
+1
13 policjantów, akcja całodniowa i 14 mandatów.... No no... Reszta pewnie pouczenia :) (2017-02-27 16:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy