1,5-kilometrowa plama z ropy przyczyną zderzenia aut

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: 1,5-kilometrowa plama z ropy przyczyną zderzenia aut Wypadki sochaczew


To była ropa albo inny płyn eksploatacyjny. Ciągnęła się przez 1,5 kilometra. To ona stała się przyczyną kolizji, do jakiej doszło dziś po 10.00 w miejscowości Strojec gmina Kampinos. Tuż na granicy powiatów sochaczewskiego i warszawskiego zachodniego. Trzeba było ściągnąć aż pięć zastępów straży pożarnej, w tym sochaczewską, by usunąć zagrożenie.

 

Dokładnie o 10.21 do kolizji dwóch samochodów w Strojcu gmina Kampinos zadysponowano zastęp GBA 1,8/32 OSP STRZYŻEW. Strażacy rozpoznali przyczynę kolizji. 1,5-kilometrowa plama prawdopodobnie z ropy, w każdym razie płynu eksploatacyjnego. Trzeba było wezwać dodatkowe posiłki z sorbentem. Ostatecznie na miejsce przybyły jeszcze: GBA 1,8/32 OSP STRZYŻEW, GBA 2,5/36 JRG SOCHACZEW, SRt JRG BŁONIE, GCBA 5/32 OSP KAMPINOS, GBA 1,9/30 OSP GNATOWICE STARE. Plama została unieszkodliwiona.

Info i foto źródło OSP Strzyżew

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
-1
Co za kraj, pięć wozów drabiniastych musiało usuwać plamę. A co jakby w tym czasie gdzieś wybuchł pożar, to już by sikawkowych zbrakło, bo usuwają plamę? Nie ma właściciela takiej drogi, żeby sobie sam posprzątał, służb drogowych? (2016-04-10 13:55)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy