17 PKO Poznań Maraton

Zdjęcia i foto: 17 PKO Poznań Maraton Biegi sochaczew

17.              PKO POZNAŃ MARATON

W niedzielę 9 października odbyła się 17 edycja Poznań Maraton. Dystans 42 kilometrów i 195 metrów pokonało dwoje reprezentantów KM Aktywni Sochaczew.

Tomasz Mikulski ukończył bieg w bardzo dobrym czasie 02:53:57, ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy na królewskim dystansie. Zajął 76 miejsce w klasyfikacji generalnej i 19 pozycję w kategorii M18 na 737 sklasyfikowanych w tej grupie wiekowej biegaczy.

Małgorzata Przybylska dobiegła do mety w czasie 05:03:50 co dało jej 5590 miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii wiekowej K45 Małgorzata zajęła 50 miejsce na 62 sklasyfikowane panie.

Swoje zmagania z trasą 17. PKO Poznań Maraton zakończyło na mecie usytuowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 5885 biegaczek i biegaczy.