19 finał WOŚP w Zespole Szkół

Zdjęcia i foto: 19 finał WOŚP w Zespole Szkół Edukacja sochaczew

Już po raz 19, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra i pomaga. W tym roku zbieraliśmy pieniążki dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
Tak jak cała Polska, tak też Nasze Miasto Sochaczew i 'MY' Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa nr 7 i Gimnazjum nr 3 - wspieraliśmy ten szczytny cel.
W niedziele 9 stycznia o godzinie 8.00 – 27 wolontariuszy z naszej szkoły wyruszyło na teren dzielnicy Chodaków, żeby czerwonym serduszkiem i ślicznym uśmiechem zachęcić mieszkańców do wspierania Wielkiej Orkiestry. Pogoda sprzyjała, więc Sochaczewianie licznie pokazywali się na ulicach i wspierali akcję chociaż symboliczną złotówką.
Cieszymy się, że mieszkańcy okazali hojne serca. To dzięki Wam udało się zebrać wolontariuszom Zespołu Szkół do tej pory 5188,02zł. Na 21 stycznia planowana jest jeszcze dyskoteka, z której dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Koleżanki i koledzy liczymy, że Wy też okażecie dobre serce i tłumnie przybędziecie na piątkową dyskotekę.Wolontariusze Zespołu Szkół

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy