19 medali na zakończenie roku dla Karateków z Sochaczewa!!!!

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: 19 medali na zakończenie roku dla Karateków z Sochaczewa!!!! Sporty walki sochaczew
+5

1 grudnia w Podkowie Leśnej odbył się Turniej Ekomikołajkowy w Karate Tradycyjnym. Dla podkreślenia tego,jak się rozwijamy chcemy przypomnieć, że na tych samych zawodach w 2016 roku Karate Klub Sochaczew reprezentowało 17 karateków.

W minioną sobotę Sochaczew reprezentowało aż 55 zawodników! Tak silna reprezentacja, ryzwalizująca z ponad 250 innymi karatekami wywalczyła aż 19 medali!!! Wszyscy dawali z siebie 100% siły, energii i zaangażowania Przyniosło to efekty w postaci wyników sportowych, które prezentujemy poniżej:

I miejsce zajęli: Jan Milczarek,Tomasz Włodarczyk,Patryk Traczyk,Piotr Grajewski,Adam Dudziński,Anna Wysocka,Bianka Kosmalska

II miejsce zajęli:Weronika Jędraszczak,Krzysztof Chojnacki,Adam Włodarczyk,Stanisław Bryczek,Weronika Wilczyńska

III miejsce zajęli:Tymon Jędykiewicz,Iwo Kubik,Franciszek Tomaszewski,Oskar Obcowski,Tymon Kochan,Amelia Jaskulska,Jakub Krysztofiak.Gratulujemy wszystkim startującym. Oss www.karate-sochaczew.pl fb/KarateKlubSochaczew