Zaloguj się do konta

2 dni grania z WOŚP w Pełnej Qlturce!

Redakcja
2014-01-07
Koncerty i muzyka

Już w najbliższy weekend 11 i 12 stycznia Pełna Qlturka otwiera się dla Was z okazji 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem Orkiestra zagra nie tylko w niedzielę, kiedy odbędzie się finał, ale także w przeddzień, a więc całe dwa dni mocnego brzmienia w Sochaczewie, a to wszystko dla dzieci i seniorów! A oto szczegółowy program grania Pełnej Qlturki razem z WOŚP:

11 stycznia (sobota)


Godz. 18.00 – Skibob

Godz. 19.00 – Alligator

Godz. 20.00 – Licytacja orkiestrowych gadżetów

Godz. 20.40 – MECH


12 stycznia (niedziela)


Godz. 14.30 – Tajm

Godz. 16.00 – Dell Arte

Godz. 17.00 – Awrock

Godz. 18.00 – The rootless

Godz. 19.00 – Frog’n’Dog

Godz. 20.30 - Kilovaty


Oczywiście wolontariusze z ZHP będą obecni na miejscu, licząc na to że napełnimy Orkiestrowe puszki po same brzegi. Pamiętajcie, w tym roku dwudniowa impreza w Pełnej Qlturce to wydarzenie które wstrząśnie tegorocznym finałem WOŚP w Sochaczewie. Sie ma!


Zespół  TAJM

Zespół powstał na początku 2011 roku, wszyscy jesteśmy z okolic Sochaczewa. Już po pierwszych próbach wiedzieliśmy, że płyniemy jednym nurtem i tworzenie nowych utworów przychodzi nadzwyczaj łatwo. Jednocześnie dostarcza nam to wiele pozytywnych emocji. Gramy szeroko pojętego rocka, oprócz siarczystych riffów i dynamicznych solówek wykorzystujemy nowoczesne brzmienie syntezatorów. Nie mamy określonego wzorca muzycznego, ale na pewno muzyka której słuchamy ma odzwierciedlenie w tym co robimy. 

Zespół  DELL ARTE

Dell Arte to wybuchowa mieszanka folku i rocka, a także innych gatunków muzycznych. Potężne gitary uzupełniane są przez zwiewne, elektryczne skrzypce i akordeon. Liryczna strona zespołu inspirowana jest przeważnie zwykłym, codziennym życiem. Teksty ironiczne, czy nawet ocierające się o pastisz, mieszają się z bardziej refleksyjnymi. Na scenie energia i żywiołowość, w skrócie rockandrollowy czad na ludowo! 

Zespół  AWROCK

Jest XXI wiek. Na scenie tysiące kapel. Wszyscy próbują być jak najbardziej nowocześni, inni. Gdzie tu miejsce na klasykę? U Nas! W naszej muzyce, w naszych głowach i w naszych sercach. Tworzymy muzykę bazującą na dokonaniach najlepszych kapel Rock’N’Rollowych, Hard Rockowych i Heavy Metalowych lat 70. i 80. Naszym celem jest przypomnienie starym rock’n’rollowcom najlepszych lat życia, oraz pokazanie młodym fanom cięższych brzmień od czego to wszystko się zaczęło.

Zespół  THE ROOTLESS

Zespół założony przez 3 przyjaciół w 2009 roku. Parę miesięcy później doszedł basista i perkusista. Po jakimś czasie dołączył saksofonista. The Rootless jest zespołem grającym głównie rovery, ale może pochwalić się kilkoma utworami własnej twórczości w stylu rock'a alternatywnego. Zespół koncertował głównie po scenach lokalnych ale również brał udział w większych eventach takich jak: Jackalia w Młodzieszynie, Dni Teresina oraz XIV Pożegnanie Lata w Iłowie. Od roku 2013 po wielu zmianach w zespole, ostatecznie gra w czteroosobowym składzie. 

Zespół  FROG'n'DOG

To zespół rockowy, który bardzo dynamicznie wszedł na rynek. Stworzony przez Marcina Kuchniaka (gitara-autor muzyki zespołu) i Mariusza Kozaka (głosy) czyli Psa i Żabę. FROG'n'DOG to nowa fala hardrocka, podanego przez pryzmat współczesnych muzycznych trendów. Muzycy mają na koncie ciekawą przeszłość muzyczną. Od współpracy z Edytą Bartosiewicz, Natalią Kukulską czy Apteką, aż po wspólne granie z muzykami z Proletaryatu, Closterkellera czy Various Manx. Każdy z muzyków ma tez wiele koncertów za sobą, od tych w małych klubach aż po duże -np: Heineken Music Festival.

Zespół  KILOVATY

Jest pięcioosobowym, założonym w 2011 roku cover bandem  grającym szeroko pojętą muzykę rozrywkową, oferującym oprawę różnorodnych imprez  okolicznościowych.  Tworzy wyjątkowy klimat, ponieważ gra "na żywo" i na życzenie - po uprzednim ustaleniu repertuaru - wykonuje wszystkie utwory dostosowując je do wymagań zleceniodawców i gości uczestniczących w imprezach.

Zespół MECH

Powstał w roku 1977 w Warszawie. Mech zagrał na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i ma w dorobku występy w takich miejscach jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, METAL HAMMER FESTIVAL, oraz u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society SOULFLY, a także BLACK SABBATH – HEAVEN & HELL czy URIAH HEEP oraz JUDAS PRIEST.

Zespół SKIBOB

Zespół założony w 1996. Po kilkumiesięcznych próbach i pracy nad materiałem, wiosną 1997 roku zespół zarejestrował pierwsze piosenki w studiu Polskiego Radia Olsztyn. W sesjach gościnnie uczestniczyli min. Norbi, Paweł "Ozzie" Granecki (obecnie wokalista Love De Vice) czy Piotr "Skuter" Skotnicki (znakomity klawiszowiec współpracujący min. z Kasią Kowalską i Justyną Steczkowską). W międzyczasie powstała też instrumentalna kompozycja, wykorzystana w oprawie popularnego programu "Uwaga Pirat!" - nadawanego na antenie TVN Turbo. 

Zespół ALLIGATOR

Alligator to zespół współtworzony przez pięciu doświadczonych muzyków i poruszający się w rejonach mocnego rocka. Ciężki, melodyjny wokal, riffowe zacięcie i basowo-rytmiczne uderzenie tworzą nietuzinkowy rockowy walec wsparty tekstami z głowy borykającej się z wichrami codzienności i łaknącej czerpać garściami pozytyw otaczającego świata


Opinie (1)

sq7bte

A cz trzeba będzie zapłacić 20 zet za wstęp? Jak na ostatnim koncercie d-p. [2014-01-10 13:40]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Sprawy urzędowo-administracyjne11

Ulotki dostarczane przez Pocztę Polską - oczernianie jednego z kandydatów?

Sprawy urzędowo-administracyjne12

Wybory 2020 - kilka pytań

Sprawy urzędowo-administracyjneDziś3

Urząd Miejski - jest szansa na nowy wygląd budynku

WypadkiDziś

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Paprotni

Sprawy urzędowo-administracyjne8

Kontrolowana debata albo żadna - Jacek Kurski wkracza do akcji

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc