2019 - rok pełen sukcesów Dragon Fight Club

Zdjęcia i foto: 2019 - rok pełen sukcesów Dragon Fight Club  Sporty walki sochaczew

Dobiega końca kolejny rok, który sochaczewscy Dragoni mogą zaliczyć do udanych. 45 medali – w tym 18 złotych – wywalczonych przez naszych reprezentantów na zawodach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, napawa dumą i satysfakcją. W naszym gronie mamy również kolejnych Mistrzów – dwóch Mistrzów Polski i Vicemistrza Polski oraz dwóch Mistrzów Świata i Vicemistrza Świata, co stanowi ogromną motywację do dalszej pracy.

Również jako organizatorzy mamy powody do zadowolenia. Ponownie powierzono nam organizację najważniejszych zawodów Amatorskiej Ligi MMA: Pucharu Polski MMA, Mistrzostw Polski MMA – w których odnotowaliśmy rekordową frekwencję przeszło 400 zgłoszonych zawodników, walki zaś po raz pierwszy w Europie były rozgrywane jednocześnie w czterech octagonach, oraz Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA – pierwsze w Sochaczewie zawody MMA o randze Mistrzostw Europy. Jak co roku zorganizowaliśmy również Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz zawody ju-jitsu dla dzieci i młodzieży. W VI Biegu Cichociemnych, w którym po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wprowadzić trzeci dystans, ponownie udział wzięły setki osób z całej Polski. Doceniając nasz profesjonalizm również Polski Związek Ju-Jitsu powierzył nam organizację najważniejszego wydarzenia w swoim kalendarzu – Mistrzostw Polski Ju-Jitsu. W trwających dwa dni zawodach udział wzięło ok. 1000 zawodników i zawodniczek z całego kraju, w tym kadra Polski.

Za nami ciężko przepracowane, ale tym bardziej satysfakcjonujące 12 miesięcy. Pełni energii wchodzimy w Nowy Rok, gotowi na nowe wyzwania :)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy