21-latek aresztowany za pobicie

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: 21-latek aresztowany za pobicie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pobicie co skutkowało ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu 45 – latka. Zatrzymany 21 – latek został tymczasowo aresztowany.

 

W zeszłym tygodniu na terenie miasta został pobity 45 – letni mężczyzna. Nieprzytomny sochaczewianin został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Okazało się, że ma na ciele obrażenia realnie zagrażające życiu.

Sprawą natychmiast zainteresowali się sochaczewscy kryminalni. Ustalili, że sprawcą brutalnego pobicia jest 21 – letni mieszkaniec miasta. Młody sochaczewianin został zatrzymany 1 lipca 2017 roku, doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie przedstawiono mu zarzut z art. 156 §1 pkt 2 KK czyli spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy postanowił zastosować wobec 21 – latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
Skoro bił bez opamiętania, aż ofiara była nieprzytomna, to jaki zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu? ZARZUT USIŁOWANIA ZABÓJSTWA!!! I drugie tyle kary dołożyć! (2017-07-06 11:51)
angelika-swierczewskaangelika-swierczewska
0
Łatwo jest oceniać nie znając sytuacji i powodów, dla których ten ,, poszkodowany,, został pobity...
Otóż ten oskarżony stał w obronie własnej matki bo ten pan bił a raczej tlukl matkę oskarżonego pięściami. Podejrzewam że wielu synów tak właśnie by się zachowało w obronie swej rodzicielki..
(2017-08-01 13:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy