23 medale sochaczewskich Karateków w Podkowie Leśnej!

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: 23 medale sochaczewskich Karateków w Podkowie Leśnej! Sporty walki sochaczew
+9

1 grudnia w Podkowie Leśnej, karatecy z Karate Klub Sochaczew wywalczyli 23 MEDALE !!!
Na matach rywalizowało ponad 300 zawodników z mazowieckich klubów. Nasz klub reprezentowała 50 cio osobowa ekpia w wieku od 5 ciu do 15 stu lat. A o to oficjalne wyniki naszych Wojowników:
I miejsce w swoich kategoricach wiekowych zajęli: Kalina Wiśniewska, Liliana Kononowicz, Franciszek Ołtarzewski, Piotr Grajewski, Kuba Urbaniak, Kuba Świątkowski, Piotr Magdaliński
II miejsce w swoich kategoricach wiekowych zajęli: Maja Kononowicz, Adam Dudziński, Jan Czubak, Iwo Tereszkiewicz
III miejsce w swoich kategoricach wiekowych zajęli: Amelia Jaskulska, Zosia Duplicka, Weronika Jędraszczak, Oskar Obcowski, Tomasz Włodarczyk, Jacek Wiśniewski, Dawid Jaskulski, Adam Włodarczyk, Julia Janicka, Oliwia Pełka, Franciszek Wojciechowski,, Krsytian Świątkowski
Wszystkim startującym gratulujemy. A już 7 grudnia startujemy w ostatnich zawodach  w tym  roku w Płocku. www.karate-sochaczew.pl