25 Finał WOŚP Sochaczew: ruszyła licytacja on-line

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: 25 Finał WOŚP Sochaczew: ruszyła licytacja on-line Interwencje i pomoc sochaczew

W najbliższą niedzielę 25 Finał WOŚP, a na naszym portalu już gra licytacja on-line orkiestrowych gadżetów. Gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. To świetna, wciągająca i wygodna (bo bez wychodzenia z domu) forma wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A przede wszystkim forma wymierna. W zeszłym roku, mimo że licytację prowadziliśmy po raz pierwszy, udało się zebrać w ten sposób blisko 8000 złotych. W tym roku liczymy na jeszcze więcej. Pokażmy, że sochaczewianie mają duże serca.

 

Piękny jubileusz

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku obchodzi swój ważny jubileusz. 25 lat niesłabnącej popularności tej akcji charytatywnej, przekładającej się na wymierną pomoc dla wielu potrzebujących, pokazują jak jest potrzebna. Sochaczew gra w WOŚP w zasadzie od początku. Główny sztab orkiestry mieści się w Hufcu ZHP. I właśnie z ramienia tego sztabu organizujemy (już po raz drugi) licytację orkiestrowych gadżetów na portalu e-Sochaczew.pl. Ta forma wsparcia dla WOŚP bardzo przypadła Państwu do gustu. Podczas ostatnich godzin ubiegłorocznej licytacji przysłowiowe serwery paliły nam się do czerwoności. Mamy nadzieję, że w tym roku również tak będzie.

 

Można już licytować

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom gadżetów na licytację. W tej chwili na aukcji widzicie tylko część z nich. Kolejne będą przybywać sukcesywnie, bo cały czas dostarczane są do naszej redakcji. Licytacja trwa do niedzieli 15 stycznia 2017 do godz. 22.00.

Uwaga: fanty na licytację przyjmowane będą do piątku 13 stycznia do godziny 16.00 w siedzibie Sztabu WOŚP hufiec ZHP przy ulicy Hanki Sawickiej 3 B w Sochaczewie.

Licytować można już od dziś. Aby to zrobić, przede wszystkim należy zarejestrować się na portalu e-Sochaczew.pl. Następnie przejrzeć prezentowane i opisane fanty. Każdy ma cenę wywoławczą , a niżej kwotę, do jakiej wzrośnie aktualna cena, gdy klikniesz guzik „Licytuj” (w zależności od wartości przedmiotu, ustaliliśmy kwoty minimalnego podbicia ceny od 1 zł do 20 zł). Jednocześnie informujemy, że jeśli licytator chce szybciej podbić cenę do wyższej – może ręcznie wpisać pożądaną kwotę.

 

Kto może wziąć udział w licytacji?

Kto może wziąć udział w licytacji? Każdy zalogowany użytkownik portalu e-Sochaczew.pl. Wystarczy, że otrzyma stosowne uprawnienia. Jeśli zatem licytujesz po raz pierwszy (wszyscy licytujący w zeszłym roku mają aktualne uprawnienia, więc już nie muszą przechodzić „weryfikacji” konta), po naciśnięciu guzika „Licytuj”, otrzymasz następującą informację: „Żeby wziąć udział w licytacji Twoje konto musi zostać zweryfikowane przez nas. Zadzwoń pod numer: 731-719-667; 731-719-677, a my zajmiemy się resztą, lub zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie”. Po kontakcie z redakcją, zweryfikowanym loginom będą nadawane uprawnienia do udziału w zbiórce. I już!

 

Zwycięzcy licytacji będą odbierać wygrane gadżety w siedzibie naszej redakcji w Hufcu ZHP przy ul. Hanki Sawickiej 3 B, wrzucając pieniądze do zaplombowanej puszki 25. Finału WOŚP. W tym roku, tak jak w poprzednim, zbieramy dla najmłodszych i najstarszych pacjentów polskich szpitali.

 

Życzymy dobrej zabawy i licytacyjnych sukcesów.


LICYTACJA ON-LINE 25. FINAŁU WOŚP

 

 

 5
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

OSheeOShee
0
Taka mała uwaga odnośnie aukcji soków... W opisie macie wpisane, że to opakowania 5 litrowe, a na grafice jest napisane 2 litry.

Jak poprawicie, to poproszę o usunięcie tego komentarza. (2017-01-11 22:04)
lleszeklleszek
0
co za różnica - sok jest bardzo dobry i nieważne czy skończy się po chwili czy za chwilę, chyba że OShee jesteś z konkurencji :)
Zachęcam wszystkich do licytacji bo wygląda na to, że na razie jakoś pusto na sali... (2017-01-12 20:20)
redakcjaredakcja
0
ale OShee ma trochę racji, fotka zmieniona (2017-01-12 22:08)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy