26 Finał WOŚP Sochaczew 2018: ruszyła licytacja on-line

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: 26 Finał WOŚP Sochaczew 2018: ruszyła licytacja on-line Interwencje i pomoc sochaczew

W najbliższą niedzielę 14 stycznia 26 Finał WOŚP, a na naszym portalu już gra licytacja on-line orkiestrowych gadżetów. Gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. To świetna, wciągająca i wygodna (bo bez wychodzenia z domu) forma wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A przede wszystkim forma wymierna. W zeszłym roku udało się zebrać w ten sposób ponad 13 tysięcy złotych. W tym roku liczymy na jeszcze więcej. Pokażmy, że sochaczewianie mają duże serca.

 

 Licytacja już trwa

Przed nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 14 stycznia 2018 roku. Tym razem zbieramy pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Nasz portal już zaczął orkiestrować. Uruchomiliśmy licytację on-line. Od dziś każdy może licytować, ale też każdy może przyłączyć się do aukcji jako ofiarodawca gadżetów (zbiórkę gadżetów prowadzimy do piątku  12 stycznia w godzinach 8.30 – 15.30 w siedzibie naszej redakcji przy ul. Żeromskiego 9 – wejście to samo, co do Fresco, tylko zapraszamy na drugie piętro). Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach, przyłączycie się do nas.

Uwaga! Licytacja trwa do niedzieli 14 stycznia 2018 do godz. 22.00.

 

Jak licytować?

Licytować można już od dziś. Aby to zrobić, przede wszystkim należy zarejestrować się na portalu e-Sochaczew.pl. Następnie przejrzeć prezentowane i opisane fanty. Każdy ma cenę wywoławczą , a niżej kwotę, do jakiej wzrośnie aktualna cena, gdy klikniesz guzik „Licytuj” (w zależności od wartości przedmiotu, ustaliliśmy kwoty minimalnego podbicia ceny od 1 zł do 20 zł). Jednocześnie informujemy, że jeśli licytator chce szybciej podbić cenę do wyższej – może ręcznie wpisać pożądaną kwotę.

 

Kto może wziąć udział w licytacji?

Udział w licytacji może wziąć każdy zalogowany użytkownik portalu e-Sochaczew.pl. Wystarczy, że otrzyma stosowne uprawnienia. Jeśli zatem licytujesz po raz pierwszy (wszyscy licytujący w zeszłym roku mają aktualne uprawnienia, więc już nie muszą przechodzić „weryfikacji” konta), po naciśnięciu guzika „Licytuj”, otrzymasz następującą informację: „Żeby wziąć udział w licytacji Twoje konto musi zostać zweryfikowane przez nas. Zadzwoń pod numer: 731-719-667; 731-719-677, a my zajmiemy się resztą, lub zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie”. Po kontakcie z redakcją, zweryfikowanym loginom będą nadawane uprawnienia do udziału w zbiórce. I już!

 

Odbiór gadżetów

Zwycięzcy licytacji będą odbierać wygrane gadżety w siedzibie naszej redakcji przy ul. Żeromskiego 9 w Sochaczewie do środy 17 stycznia włącznie, wrzucając pieniądze w wylicytowanej kwocie do zaplombowanej puszki WOŚP.

 

Życzymy dobrej zabawy i licytacyjnych sukcesów.

 

TO WAŻNE: Główny sztab orkiestry mieści się w Hufcu ZHP. I właśnie z ramienia tego sztabu organizujemy (już po raz trzeci) licytację orkiestrowych gadżetów na portalu e-Sochaczew.pl. Ta forma wsparcia dla WOŚP bardzo przypadła Państwu do gustu. Podczas ostatnich godzin ubiegłorocznej licytacji przysłowiowe serwery paliły nam się do czerwoności. Mamy nadzieję, że w tym roku również tak będzie.

 

Link do licytacji TUTAJ

 

 

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

anomaliaanomalia
0

Odbiór i wpłata w jakich godzinach?

(2018-01-13 20:46)
redakcjaredakcja
0

Odbiór do środy 17 stycznia włącznie - godziny dostosujemy do potrzeb. Najlepiej do 16.00, ale, jak będzie trzeba, mogą być późniejsze.

(2018-01-13 23:20)
anomaliaanomalia
0

Którego dnia można by wpaść ok. 17.30?

(2018-01-15 09:30)
robbo2krobbo2k
0

Mnie też interesuje podobna godzina to może jednego dnia zrobcie oficjalnie do tej 17:30

(2018-01-15 10:47)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy