26- latek usłyszał zarzuty

Zdjęcia i foto: 26- latek usłyszał zarzuty  Rozboje, napady, przemoc sochaczew

26 – letni mieszkaniec Sochaczewa dwukrotnie napadł 78 – letnią kobietę w jej mieszkaniu i przemocą zmusił do wydania pieniędzy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 


Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego pracowali od jakiegoś czasu nad sprawą dwóch rozbojów, do których doszło w krótkim czasie na jednej z mieszkanek miasta.  Ustalono, że na początku czerwca zamaskowany mężczyzna wszedł do domu sochaczewianki, przemocą zmusił ją do wydania pieniędzy i po otrzymaniu gotówki uciekł. Kobieta poinformowała Policję o tym przestępstwie dopiero po kilku dniach. Krótko po tym, w mieszkaniu 78 – latki doszło do kolejnego rozboju.


Z ustaleń policji wynika, że sprawcą jest 26 – letni mieszkaniec Sochaczewa. Młody mężczyzna został zatrzymany, po czym osadzony w policyjnym areszcie. Operacyjni ustalili, że to nie jedyne przewinienie sochaczewianina i jest on również odpowiedzialny za kradzież roweru do której doszło na terenie miasta. 

Mundurowi doprowadzili go do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty dwóch rozbojów, które popełnił działając w warunkach recydywy. Sąd postanowił zastosować wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Sprawcy grozi do 12 lat pozbawienia wolności. (źródło KPP Sochaczew)


M.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy