29 czerwca - NIGHT SKATING SOCHACZEW - Zapraszamy

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: 29 czerwca - NIGHT SKATING SOCHACZEW - Zapraszamy Inne sporty sochaczew

Night Skating to jazda na rolkach nocą, ulicami miasta. Impreza otwarta dla wszystkich, którzy posiadają podstawową umiejętność jazdy na rolkach lub wrotkach oraz hamowania. Peleton otwiera i zamyka radiowóz policyjny lub policjant na motorze. Na przodzie kolumny, tuż za Policją, jedzie samochód organizatora z nagłośnieniem muzycznym nadając tempo rolkarzom. Lewa strona peletonu/kolumny zarezerwowana jest dla służby porządkowej, medycznej i musi być zawsze wolna. Zbliżając się do przeszkód na drodze, np. nierówna nawierzchnia, tory kolejowe, itp. zatrzymanie kolumny - uczestnicy podnoszą ręce do góry. Jest to znak umowny obowiązujący na wszystkich imprezach NS.

Apelujemy o rozwagę, stosowanie się do poleceń służb porządkowych dla zachowania bezpieczeństwa pozostałych uczestników. Zachęcamy do używania kasku i ochraniaczy podczas jazdy, ponieważ uczestnik bierze odpowiedzialność za swoje bezpieczeństwo. Udział dzieci do lat 16 jest możliwy pod opieką dorosłych.

Udział jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest zaakceptowanie regulaminu: kliknij tutaj: http://aktywni.e-sochaczew.pl/media/tresc/regulamin-ns/6677/224 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy