31-latek pod wpływem amfetaminy spowodował kolizję

11 czerwca policjanci patrolówki zatrzymali 31-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie amfetaminę i kierował pojazdem pod wpływem substancji odurzających.

 

Policjanci o godzinie 9:00 dostali zgłoszenie od dyżurnego jednostki, że na ulicy Poprzecznej w Sochaczewie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu  zastali pojazd marki Volkswagen Jetta oraz znajdującego się w nim mężczyznę. Pojazd uderzył najpierw w tył zaparkowanego pojazdu marki Audi a następnie  zatrzymał się na znajdujących się obok barierkach. Kierujący kiedy zauważył mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo, nie logicznie odpowiadał na pytania, chował coś w kieszeni. Funkcjonariusze w związku z zachowaniem kierowcy jak i podejrzeniem, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających, dokonali kontroli osobistej podczas, której ujawniono torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością  amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany a następnie dowieziony do szpitala, gdzie po pobraniu krwi okazało się, że w organizmie mężczyzny jest amfetamina.

31-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzającej oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem substancji odurzającej, do obu tych zarzutów się przyznał.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy