31- letni obywatel Ukrainy został zobowiązany do opuszczenia Polski

Zdjęcia i foto: 31- letni obywatel Ukrainy został zobowiązany do opuszczenia Polski Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Dzielnicowi wraz z funkcjonariuszami placówki Straży Granicznej Warszawa – Modlin przeprowadzili dzisiaj rano wspólne działania, podczas których sprawdzali legalność pobytu cudzoziemców na terenie Polski. Podczas kontroli okazało się, że 31 – letni obywatel Ukrainy przekroczył dozwolone dni pobytu w ruchu bezwizowym i został zobowiązany do opuszczenia kraju.


Od samego rana policjanci z Rewiru Dzielnicowych wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej kontrolowali miejsca zamieszkania obcokrajowców na terenie Sochaczewa i sprawdzali legalność ich pobytu na terenie Polski.


Krótko po rozpoczęciu działań podjęto czynności wobec 31 – letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przekroczył dozwoloną ilość dni pobytu w ruchu bezwizowym, więc został zatrzymany.


Mundurowi ze Straży Granicznej zobowiązali go do opuszczenia Polski. Jeśli nie wyjedzie w wyznaczonym terminie i ponownie będzie kontrolowany, zostanie doprowadzony do granicy i przekazany stronie ukraińskiej. Zostanie wobec niego także wydany zakaz wjazdu do Polski.


Wspólne działania policjantów z funkcjonariuszami Straży Granicznej będą kontynuowane.  


KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy