Kronika policyjna 31 lipca - 6 sierpnia 2017

31 lipca

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży baterii przez 12-letniego chłopca. Materiały w jego sprawie trafią do sądu rodzinnego i nieletnich. Do zdarzenia doszło na Al. 600 - lecia.

 

1 sierpnia

Kierujący pojazdem marki Toyota podczas wykonywanego manewru cofania, uderzył w Volvo. Sporządzono notatkę do wniosku o ukaranie. Do kolizji doszło na Farnej.

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 29-letniego sochaczewianina poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Do zatrzymania doszło w Teresinie.

 

2 sierpnia

W Szymanowie doszło do kolizji w której brały udział cztery pojazdy. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Man nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z z Daewoo Lanos. W wyniku tego zdarzenia uszkodzone zostały również Volvo i Opel Astra. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

33- letni mężczyzna zgłosił, że mieszkanka Sochaczewa uszkodziła drzwi wejściowe do mieszkania. Do zdarzenia doszło na Młynarskiej.

 

3 sierpnia

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że dwoje nieznanych sprawców ukradło kosmetyki warte kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Mieszkanka gminy Iłów zgłosiła, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania skąd zabrał pieniądze i biżuterię. Do zdarzenia doszło w Paulince.

 

4 sierpnia

Policjanci zostali powiadomieni, że grupa osób spożywa alkoholu na placu zabaw. Sporządzono notatkę do wniosku o ukaranie. Do zdarzenia doszło na Rumiankowej.

Kilku nieznanych sprawców włamało się do jednego z salonów operatora komórkowego, skąd ukradł kilkadziesiąt telefonów i pieniądze. Policjanci szukają sprawców przestępstwa. Osoby, które posiadają wiedzę mogącą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Wydziałem Kryminalnym KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło na Żeromskiego.

 

5 sierpnia

Na Toruńskiej doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Policjanci ustalili, że 19-letni kierujący pojazdem marki Nissan Almera nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem marki Zipp. W trakcie czynności okazało się, że młody mężczyzna ma blisko promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano dowód rejestracyjny od motoroweru, który nie miał badań technicznych. Pijanemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Nieznany sprawca ukradł kufer centralny z motocykla marki Yamaha zaparkowanego na parkingu w Żelazowej Woli.

 

6 sierpnia

Mieszkaniec Warszawy kierujący oplem przekroczył na obszarze zabudowanym dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło w Paprotni.

W Wójtówce doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fordem mondeo nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył pojazdu marki Dacia, którego kierowca zwolnił, ponieważ jadąca przed nim kobieta kierująca seatem, wykonywała manewr skrętu w prawo. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące pojazdem marki Dacia. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy