32-letnia dilerka zaaresztowana w centrum Sochaczewa

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: 32-letnia dilerka zaaresztowana w centrum Sochaczewa Narkotyki, alkohol sochaczew

Sochaczewscy policjanci ustalili i zatrzymali 32-latkę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przy kobiecie i w jej mieszkaniu kryminalni znaleźli w sumie ponad 100 gramów amfetaminy. Wczoraj kobieta usłyszała już zarzut. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sochaczewscy kryminalni ustalili, że 32-letnia mieszkanka miasta może posiadać znaczną ilość środków odurzających. Do jej zatrzymania doszło we wtorek 10 października w centrum miasta. Kobieta była bardzo zaskoczona obecnością policjantów. Funkcjonariusze sochaczewskiej komendy znaleźli w jej samochodzie 21 foliowych torebek z białym proszkiem. Jednak to nie wszystko, podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety, okazało się, że w schowanym słoiku jest jeszcze 100 gramów amfetaminy.

Policjanci zatrzymali i osadzili 32-latkę w policyjnym areszcie. Wczoraj została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi jej teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy