34-latek zatrzymany za kradzież cementu i ekogroszku

Zdjęcia i foto: 34-latek zatrzymany za kradzież cementu i ekogroszku  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież 20 worków cementu oraz 66 opakowań ekogroszku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionych przestępstw. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Mundurowi z KPP w Sochaczewie zostali powiadomieni o kradzieży na szkodę jednego ze sklepów mieszczących się na terenie naszego powiatu. Według ustaleń policjantów z wydziału kryminalnego, sprawca tuż przed kradzieżą zdjął tablice rejestracyjne z zaparkowanego pojazdu i przymocował je do swojego auta. Nocą pojechał na plac przy jednym ze sklepów i ukradł 40 worków ekogroszku. Następnego dnia ponownie udał się w to samo miejsce by ukraść kolejne 26 opakowań. 

6 kwietnia doszło do kolejnej kradzieży. Mężczyzna ponownie przyjechał do sklepu, lecz tym razem ukradł 20 worków cementu.


7 kwietnia rano policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzieże. Kryminalni podczas przeszukania odzyskali skradzione worki z cementem. Ustalono również, że podejrzany zdążył sprzedać ekogroszek przez internet.


Sochaczewianin został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży ekogroszku. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nałożono na niego mandat karny za kradzież tablic rejestracyjnych. Sochaczewianin odpowie również za kradzież cementu.


źródło KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy