Zaloguj się do konta

3majmy się razem

EP
Tygodnik Echo Powiatu
2009-02-24
NGO lokalne
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Młodych z Zapalnymi Chorobami Tkanki Łącznej „3majmy się razem" oraz szkoła języka angielskiego SaySpeak zapraszają do udziału w jedynym w swoim rodzaju programie wspierającym młodych chorych reumatycznie. Celem programu jest aktywizacja zawodowa młodych osób z niepełnosprawnością ruchową i zapewnienie udanego startu w życie zawodowe poprzez bezpłatną naukę angielskiego, a następnie zatrudnienie w Szkole SaySpeak na stanowisku nauczyciela języka angielskiego.
Do Programu OSM zaprasza młodych w wieku 16-20 lat z terenu całej Polski. Żeby mieć pewność, że z programu korzystają osoby rzeczywiście potrzebujące takiego wsparcia, jednym z warunków uczestnictwa jest diagnoza choroby reumatycznej (poświadczona przez lekarza) trwająca minimum 5 lat.
Nie jest wymagana wcześniejsza nauka języka angielskiego, a cały program realizowany jest za pośrednictwem Internetu poprzez komunikator Skype. Szczegółowy opis Programu dostępny jest także w Internecie pod adresem www.3majmysierazem.pl.

aw

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc