4 PIKNIK RODZINNY "RODZINA RAZEM"

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: 4 PIKNIK RODZINNY "RODZINA RAZEM" Imprezy cykliczne sochaczew

Już 2 czerwca, w sobotę w Gminie Teresin święto rodziny czyli PIKNIK RODZINNY pt.: RODZINA RAZEM.
To już czwarta edycja tej imprezy, która z roku na rok przyciąga coraz więcej gości, ale jest też bogatsza w atrakcje i wydarzenia. Tegoroczny piknik to cztery godziny zabaw, śpiewania, animacji, wesołego miasteczka, twarzy malowania czy baniek puszczania.
Zapraszamy wszystkich gorąco na plac rekreacyjny przy AL. XX-lecia 5a w Teresinie w godzinach 15.00-19.00.


Na scenie zobaczymy wszystkie grupy wokalne pracujące w TOKu. Program muzyczny, który dla Was przygotowaliśmy nosi nazwę „Co Dziadkowie i Rodzice śpiewali gdy byli dziećmi”. Czyli wrócimy do korzeni. . Będą  dzieciaki pracujące pod okiem Zbyszka Murawskiego, sekcja wokalna Joanny Cieśniewskiej, które wykonają kilka znanych utworów ludowych we współczesnych aranżacjach oraz utwory folkowe. Będzie też popis solistów, w wykonaniu których usłyszymy stare przeboje piosenki dziecięcej z czasów młodości dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków. Na koniec występów muzycznych na scenie zagości zespół FADUR9, czyli grupa wokalno-instrumentalna podopiecznych Jakuba Kamińskiego.
Ponadto na scenie zobaczymy krótki monodram w wykonaniu uczennicy Szkoły Podstawowej w Teresinie – Kaliny Staszewskiej pt.: DUNIA MARZYCIELKA. Nie zabraknie Grupy Przedszkolnej DINOZAURY Asi Cieśniewskiej, Teatru DYNAMITKI i Teatru PEREŁKI ANIELKI a także Teatru RADOSNA JESIEŃ, które przygotowała Kasia Rospędowska.
Poza sceną mnóstwo atrakcji dla wszystkich: Pokazy plastyczno-techniczne Beaty Sałacińskiej, konkursy z nagrodami, animacje FIKU-MIKU, Białe Miasteczko, Miasteczko Patriotyczne, stoiska branżowe, Grupa Rekonstrukcyjna, karuzele, gofry i zjeżdżalnie oraz wiele, wiele innych zupełnie za darmo dla naszych najmłodszych mieszkańców.
Zapraszamy już w najbliższą sobotę, 2 czerwca 2018 od g. 15.00
WSTĘP WOLNY. ZAPRASZAMY!!!!!!!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy