40. Mały Konkurs Recytatorski

Zdjęcia i foto: 40. Mały Konkurs Recytatorski Słowo pisane sochaczew

Przed nami jubileuszowa edycja Małego Konkursu Recytatorskiego. Są to eliminacje do Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, który odbędzie się w kwietniu w Mazowieckim Instytucie Kultury. Wydarzenie ma wieloletnią tradycję, który pobudza wrażliwość na piękno poezji oraz odkrywa młode talenty recytatorskie.


W piątek 20 marca o godz. 10. 00 w sali widowiskowej w SCK przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się 40 Mały Konkurs Recytatorski. 


Pierwszym etapem są eliminacje szkolne. Następnie, uczniowie zgłoszeni do 40. Małego Konkursu Recytatorskiego zostaną ocenieni przez Jury Sochaczewskiego Centrum Kultury (20 marca, godz. 10.00). Zwycięzcy, wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria – klasy 0-III

II kategoria – klasy IV-VI

III kategoria – klasy VII-VIII

pojadą na przesłuchania finałowe 43. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, które odbędą się 18 i 19 kwietnia 2020 r. w Mazowieckim Instytucie Kultury (MIK) przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.


Koncert Laureatów przewidziany jest na 25 kwietnia 2020r. w Mazowieckim Instytucie Kultury.


Regulamin dostępny na stronie https://sck.sochaczew.pl/


Karty zgłoszeń należy wypełnić i złożyć w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 – do 13 marca 2020 r.


SCK

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy