40 tysięcy na kulturę w Rybnie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: 40 tysięcy na kulturę w Rybnie  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Na ostatniej sesji Gminy Rybno Wójt Damian Jaworski, poinformował o rozstrzygnięciu konkursu ofert na realizację zadań publicznych gminy Rybno w 2019 roku z zakresu Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. 


Wśród otrzymujących wsparcie na organizację założonych w konkursie zadań otrzymały:

 – Uczniowski Klub sportowy „ Feniks” Rybno na zadanie z zakresu organizowania zajęć sportowych, szkoleniowo – treningowych dla dzieci i młodzieży, mieszkańców Rybna w następujących dyscyplinach : siatkówka, tenis stołowy, lekkoatletyka, strzelectwo, przeprowadzanie zajęć ruchowych. Kwota przeznaczona na zadanie to 30. 000 złotych. 


- Klub Sportowy Centrum szkolenia Piłkarskiego w Rybnie na organizowanie zajęć sportowych, szkoleniowo -  treningowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna. Przyznana kwota to 10. 000 złotych. 


Również  Gmina Rybno dostało wsparcie  w wysokości 50 % dofinansowania w ramach projektu Lokalny Animator Sportu, współfinansowany przez fundację Orły Sportu. Animator ma za zadanie prowadzenie zajęć sportowych na orliku dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w okresie od marca do końca października.


Damian Jaworski

Wójt Gminy Rybno

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy