50 lat Szaraka

/ 8 zdjęć

- W imieniu samorządu powiatu sochaczewskiego gratuluję pięknego jubileuszu 50-lecia powstania Klubu „Szarak”. Minęło już pół wieku, odkąd rozpoczęliście swoje działania a dzisiejsza uroczystość świadczy o tym, że wybraliście dobrą drogę i to, co robicie jest dostrzegane i ważne. Życzę dalszych sukcesów i osiągnięć – te słowa skierował do wszystkich członków Klubu Motorowego „Szarak” podczas obchodów jubileuszu starosta sochaczewski Tadeusz Koryś.

Uroczystość, która odbyła się w miniony piątek 20 września, była okazją do podsumowania działalności sportowej Klubu. Stworzyła również możliwość spotkania się w jednym miejscu założycieli, członków, sympatyków i przyjaciół, dla których sochaczewski „Szarak” to więcej niż zwyczajny sport. To pasja do motocykli, szeroka aktywność, kilkudziesięcioletnia tradycja, wierni członkowie i sympatycy. Stąd też w tym szczególnym dniu nie mogło zabrać życzeń, gratulacji i upominków.
Starosta Tadeusz Koryś, który podczas uroczystości prezesowi KS „Szarak” Arturowi Wrzesińskiemu wręczył okolicznościowy grawer, reprezentował władze powiatu wraz z przewodniczącą Rady Powiatu Haliną Pędziejewską. Obecny był także dyrektor Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Marcin Podsędek.
Spotkaniu towarzyszyła wystawa fotograficzna, zaprezentowano także sprzęt motorowy oraz strój zawodnika. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy