55 Studniówka w Iwaszkiewiczu

/ 19 zdjęć
Zdjęcia i foto: 55 Studniówka w Iwaszkiewiczu Edukacja sochaczew
+14

       W sobotę 1 lutego  2020 roku w domu bankietowym Magnat odbył się najważniejszy bal tegorocznych maturzystów z Iwaszkiewicza   -  Studniówka 2020. 

Prowadzący część oficjalną uczniowie Karolina Lipińska  i Mateusz Szydłowski powitali: Dyrekcje Szkoły , wychowawców, nauczycieli, zaproszonych gości oraz licznie zebranych rodziców. Szczególnie gorąco zostali powitani bohaterowie wieczoru – tegoroczni maturzyści. W ich imieniu prowadzący podziękowali Dyrekcji oraz wszystkim pedagogom za stworzenie w szkole wspaniałej atmosfery, która sprzyja nauce i rozwijaniu własnych zainteresowań. Maturzyści dziękowali też rodzicom za trud włożony w wychowanie. Oficjalnego rozpoczęcia studniówki dokonała pani dyrektor Hanna Bonecka, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Tradycyjnie pierwszym tańcem był polonez. Przepięknie ubrani uczniowie klas maturalnych zachwycili wszystkich zebranych. O piękną choreografię układu tanecznego zadbały pani Agnieszka Piątkiewicz 

A potem już mniej tradycyjne tańce do białego rana. Wszyscy naprawdę świetnie się bawili. 55 studniówka w Iwaszkiewiczu przeszła już do historii. Na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. A tymczasem przed maturzystami czas intensywnej nauki. 

Życzymy wszystkim powodzenia !

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy