6 Festiwal Biegowy w Krynicy

Zdjęcia i foto: 6 Festiwal Biegowy w Krynicy Biegi sochaczew

W Krynicy po raz szósty rozegrano festiwal biegowy. To było prawdziwe trzydniowe święto biegania. Na starcie wielu biegów stanęli zawodnicy KM Aktywni Sochaczew. W biegach roczników 2003 - 2005 na dystansie ok 600 metrów trzecie miejsce zajęła Weronika Lewandowska, a Julia Zimna była 22.
W biegach seniorskich Sławomir Lewandowski wystartował w biegu nocnym na 5 kilometrów (niestety nie ma oficjalnych wyników). Drugiego dnia startował na 3km gzie zajął 12 miejsce z wynikiem 11:25 w biegu wystartowało 127 zawodników.

W biegu kobiet na ok 600 metrów wystertowała Marzena Zimna.
Na trudnym dystansie półmaratońskim zajął 99 miejsce z wynikiem 1:42:03 bieg ukończyło 534 zawodników.
Z ogromnym wyzwaniem zmierzył się Emanuel Zimny startujący w Iron Runie. To dość specyficzny 8 - boj biegowy w skład którego wchodzi w kolejności: mila, 15km,  5km,  64km, minimaraton, maraton, bieg na jaworzyne ok 2,6 km pod górę stokiem narciarskim i 1 km. Łączne ok 140 km w górskim terenie przez 3 dni. Dodatkowe utrudnienie to limity czasowe w których trzeba było się zmieścić. Ostatecznie emek zajął 40 miejsce z wynikiem 16:49:13. W kategorii do 40 roku życia był 20. Wkrótce więcej na ten temat w oddzielnym artykule.