6 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego w Błoniu

Zdjęcia i foto: 6 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego w Błoniu Biegi sochaczew

21 sierpnia 2016 roku po raz 6 rozegrany został na trasie Błonie - Bożęcin Duży półmaraton im. Janusza Kusocińskiego. Półmaratoński dystans ukończyło 550 zawodninków. Rywalizacja sportowa przebiegała pod dyktando zawodników z Kenii, Ukrainy i Białorusi.

Na starcie nie brakowało zawodników z KM Aktywni Sochaczew.

Znakomicie pobiegł Tomasz Mikulski. Atestowaną trasę PZLA pokonał w 1.17.26. Tomek zwyciężył w rywalizacji najlepszych biegaczy powiatu warszawskiego zachodniego.

Na 139 miejscu bieg ukończył Adrian Kowalski z wynikiem 1.46.13. Celem Adriana nie był jednak wynik w półmaratonie, ale jak najlepszy rezultat w premii lotnej na 3 km pomiędzy 14 a 17 kilometrem. W tej trudnej premii lotnej "Zmierz się z Kusocińskim" - Aktywny zawodnik zajął 3 miejsce w powiecie warszawskim zachodnim.

Emanuel Zimny przekroczył linię mety na 165 miejscu z wynikiem 1.47.56.

170 był Jarosław Szajewski z rezultatem 1.48.19.

Jan Kocimski dotarł do mety na 236 miejscu z rezultatem 1.52.53.

Jedyna z grona Aktywnych dziewczyn Małgorzata Przybylska ukończyła bieg na 497 miejscu z wynikiem 2.25.42.

Organizacja biegu wzór do naśladowania. Było wszystko czego do startu potrzebować może biegacz :)