61. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Dookoła Mazowsza" - III etap: Teresin

Zdjęcia i foto: 61. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Dookoła Mazowsza" - III etap: Teresin Kolarstwo sochaczew

Już w sobotę, 28 lipca, w Teresinie rozegra się III etap 61. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza. Teresin będzie gościł kolarzy z całej Polski, jak również z zagranicy.


Imprezę rozpoczną wyścigi Mini Mazovia Tour i Mazovia Masters 2, które składają się z kolarzy – amatorów. Start obu wyścigów przewidziany jest na godzinę 11.00, przy czym warto nadmienić, że pierwszy z nich zakończy się o godzinie 12.00, natomiast drugi trwać będzie nieco dłużej – przyjazd uczestników na metę zaplanowany jest na godzinę 12.45.


O godzinie 12.00 na stadionie przy ulicy XX-lecia wyłonią się zawodnicy 61. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza. Chwilę później, bo o 12.15 nastąpi prezentacja ekip biorących udział w wyścigu, a o 13.00 uczestnicy wystartują. Według programu metę osiągną około godziny 16.30.


Ceremonie zakończenia amatorskich wyścigów kolarskich odbędą się o godzinie 13.30, natomiast ceremonia nagradzania zwycięzców 61. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 17.30.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy