8 Bieg Kazików - Radom 2015

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: 8 Bieg Kazików - Radom 2015 Biegi sochaczew

8 marca w Radomiu odbył się VII Bieg Kazików. Impreza tak jak co roku zgromadziła na starcie ponad 500 uczestników.

Do Radomia wybrali się również reprezentanci KM Aktywni Sochaczew pod opieką Emanuela Zimnego

Z całej piątki najlepiej spisała się Julia Dragańska która zajęła 2 miejsce na dystansie 1000 metrów. W tym samym biegu wystartowała również Natalia Dobijańska zajmując 15 miejsce. Najmłodszy z grupy Konrad Kuziński był 20 na dystansie 700 metrów. Mikołaj Wosiński zajął 10 miejsce w biegu na 1000 metrów.Wszyscy zawodnicy są uczniami Zespołu Szkół w Sochaczewie (SP nr 7 i Gim nr 3).Trener ekipy Emanuel Zimny wystartował w biegu na dystansie 10 km. Ukończył go na 124 pozycji w kategorii M30 - był 44 z czasem 39.39.